Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Krepšinio naujienos
Kovo 28 dieną buvo sužaistos antrosios trečiojo etapo rungtynės, kuriose varžėsi 1g bei 4a klasių vaikinai. Pergalę šventė pirmokai rezultatu 107:98, šitaip įrodydami, kad jiems nebaisūs vyresni priešininkai (primename, kad 1g klasės vaikinai jau yra nugalėję 2g bei 4c vaikinus). Taip pat prieš savaitę (03-21) vykusias rungtynes laimėjo 3c klasė, kuri rezultatu 101:83 įveikė 3e.

Įdomiausia tai, kad 1g yra vieninteliai pirmokai, peržengę antrojo etapo barjerą. Vieni iš pretendentų į kitą etapą buvo ir 1c klasės vaikinai, tačiau jie netikėtai pralaimėjo 3e klasės žaidėjams rezultatu 64:66.

Antrajame etape atkakliai priešinosi ir 1a klasė, kuriai teko žaisti prieš 4a. Po pirmo kėlinio 1a parodė priešininkams, kad nesiruošia lengvai pasiduoti, ir pirmavo 30:16. Nors tose rungtynėse pergalę šventė 4a rezultatu 108:94, tai neatspindi įtemptos kovos, vykusios beveik visus keturis kėlinius.

Taip pat pasižymėjo ir 1f bei 3c klasių komandų susitikimas, kuriame netrūko emocijų bei susistumdymų. Tose rungtynėse buvo skirtos 3 techninės pražangos bei 1 diskvalifikacinė pražanga.