Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Taiklių metimų rungtynių metu!
   Lapkričio 8 dieną įvyko pirmosios Vilniaus miesto tarpgimnazinės vaikinų krepšinio varžybos, kuriose mūsų gimnazijos krepšininkai rezultatu 116:47 sutriuškino ,,Versmės“ katalikiškąją gimnaziją.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Lapkričio 14 dieną Mykolo Biržiškos gimnazijos sporto salėje vyko antrosios krepšinio varžybos. Rezultatu 91:85 mūsų krepšininkai įveikė savo varžovę Jėzuitų gimnaziją. Pirmąją varžybų dalį vyko atkakli ir įnirtinga kova, po kurios rezultatu  50:51 pirmavo Jėzuitų gimnazija. Antrąją varžybų dalį agresyviau ir geriau sužaidę biržiškiečiai įveikė priešininkus ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų.
  Algirdas Vaškelis po rungtynių sakė: ,,Visa komanda tikėjosi laimėti, nors varžybos buvo labai sunkios. Aš žinojau pagrindinius varžovų žaidėjus, kurie profesionaliai treniruojasi, tad lengvos kovos tikrai nelaukiau. Pirmojoje rungtynių dalyje kovojau iš visų jėgų, tačiau ketvirtajame kėlinyje jų pritrūkau.
  Jausmas, žaidžiant pagrindinėje rinktinėje, yra labai geras. Man didelė garbė atstovauti gimnazijai, džiaugiuosi, kad turiu tokią galimybę.
Pagrindinis Jėzuitų gimnazijos krepšininkas, Lietuvos septyniolikmečių krepšinio rinktinės žaidėjas Lukas Motiejūnas  žinomas visai mūsų komandai, todėl prieš rungtynes apie jį nekalbėjome. Žinoma, rungtynių metu visuomet akcentavome kibesnę gynybą ir vieni kitiems patarėme, kaip reikia prieš jį gintis.“
   Rezultatyviausi žaidėjai: Deividas Kumelis pelnė 34 taškus, Augustas Šuliauskas 22, Algirdas Vaškelis 14.
   Lapkričio 21 dieną  rezultatu 82:79 Mykolo Biržiškos krepšininkai sugebėjo palaužti savo trečiąją varžovę – Vilniaus Žirmūnų gimnaziją. Mūsų gimnazijos krepšininkai sunkiai pradėjo varžybas. Priešininkai savo atakas baigdavo taikliais tolimais metimais, tačiau antrajame kėlinyje Augustas Šuliauskas ėmėsi lyderio vaidmens. Vis dėlto priešininkai nenuleido rankų ir vėl pradėjo taikliai atakuoti krepšį. Likus minutei iki  ketvirtojo kėlinio pabaigos Žirmūnų gimnazijos krepšininkai pirmavo 2 taškais, tačiau Deividas Kumelis ,,smeigė“ tritaškį ir rungtynės pasibaigė mūsų gimnazijos pergale 82:79.
   Po varžybų Augustas Šuliauskas sutiko atsakyti į kelis klausimus.
– Augustai, kas nutiko, kad rungtynes pradėjote neužtikrintai?
– Galbūt nepakankamas ryžtas kovoti. Nors su komanda ir šnekėjome, kad šioms varžyboms atiduosime visas jėgas, tačiau pirmajame kėlinyje to padaryti nepavyko. Džiaugiuosi, kad vyrukai greitai susikaupė ir vėliau mūsų žaidimas pasikeitė.

– Antrajame kėlinyje pradėjai ,,siausti“. Kas tave įkvėpė?
– Na, po nesėkmingos pradžios  norėjosi priešininkams įrodyti, kuri komanda yra stipresnė. Žinoma, šiek tiek įkvėpė ir susirinkę mūsų gimnazijos aistruoliai.

– Kas sukosi mintyse, kai likus minutei atsilikote dviem taškais?
– Per daug nepanikavau. Tikėjausi, kad šiandien išplėšime pergalę.
   Rezultatyviausi žaidėjai:  Deividas Kumelis pelnė 34 taškus, Augustas Šuliauskas  24, Linas Petruškevičius surinko 12 taškų.
   Jau lapkričio 28 dieną, 14.30 val., Mykolo Biržiškos gimnazijos sporto salėje šeimininkai susitiks su Antakalnio gimnazijos rinktine.
   Merginų tarpgimnazinės krepšinio varžybos
   Lapkričio 12 dieną prasidėjo merginų tarpgimnazinės krepšinio varžybos. Mūsų mokyklos krepšininkės išvykoje įveikė priešininkes iš Karoliniškių gimnazijos rezultatu 57:27. Rungtynėse nuo pat pradžių didesne ar mažesne persvara pirmavo mūsų gimnazijos atstovės, kurios žaidė 32 minutes, nes buvo nuspręsta, jog kėlinys truks tik 8 minutes.
   Laimėjusios pirmąsias varžybas, merginos lapkričio 22 dieną į savo sąskaitą įsirašė dar vieną pergalę. Rezultatu 60:42 Mykolo Biržiškos gimnazijos atstovės įveikė Vytauto Didžiojo gimnazijos krepšininkes.
   Lapkričio 29 dieną, 14.30 val., mūsų gimnazijos sporto salėje galėsime išvysti  Mykolo Biržiškos ir Žemynos gimnazijos krepšininkių varžybas.
   Abejoms rinktinėms linkime sėkmės. Taiklių metimų rungtynių metu!
                                Laura Aliukonytė ir Gabrielė Danilevičiūtė, IIIb kl.