MBGatvė
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kūno kultūros pamoka su S. Buterlevičiumi ir M.Katelynu
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Sausio 10 dieną Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijoje vyko neeilinė kūno kultūros pamoka – ją vedė „Lietuvos ryto“ krepšininkai Simas Buterlevičius ir Mindaugas Katelynas. Simas šioje gimnazijoje yra  praleidęs ne vienus metus, tad sugrįžti  jam buvo malonu.
   Krepšininkai gimnazistus suskirstė į dvi komandas, kurios varžėsi taiklumo rungtyse. Sportininkai rodė apšilimo pratimus bei dalijosi savo patirtimi.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Treniruotės pabaigoje geriausiai krepšininkų vestoje treniruotėje pasirodę gimnazistai buvo apdovanoti ,,Lietuvos ryto“  atminimo suvenyrais. Mykolo Biržiškos gimnazijos kūno kultūros mokytojos krepšininkams, vadybininkui ir fotografui  įteikė gimnazijos almanachą ,,Tyla ir žodžiai“.
   ,,Lietuvos ryto“ krepšininkai  po treniruotės neslėpė, jog  jiems yra  malonu  su vaikais dalintis patirtimi.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   ,,Man visada džiugu grįžti į šią gimnaziją, nes būdamas čia prisimenu gerus mokyklos laikus. Daug metų atstovavau Mykolo Biržiškos gimnazijai, sporto salėje buvo iškovota daug pergalių. Čia išgyvenau daug teigiamų emocijų, kurias prisimenu dar iki šiol.
   Smagu, kad mokiniai netingėjo ir noriai dirbo. Buvo tikrai malonu atitrūkti nuo kasdienybės ir pamokoje pabūti treneriu.  Visa tai leidžia šiek tiek atsiriboti nuo treniruočių, varžybų.
   Sunku vertinti, ar nuo tada, kai pats baigiau gimnaziją, pasikeitė mokinių bendravimas, elgesys. Kolektyvo bendravimas toks šiltas išliko iki šių dienų, visi yra draugiški, o tai ir yra svarbiausia. Žinoma, smagu grįžti į atnaujintą sporto salę. Gera žinoti, kad viskas juda į priekį“, - po treniruotės savo įspūdžiais dalijosi Simas Buterlevičius.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   

   ,,Tokie susitikimai su gimnazistais visada labai malonūs. Man šioje gimnazijoje buvo smagu vesti treniruotę.
   Kas yra sunkiau – vesti pamoką ar žaisti varžybose? Žinoma, žaisti varžybose. Apie jas galvojame visada, bet tokie renginiai leidžia šiek tiek užsimiršti.
   Pamenu, kai patys buvome vaikai, pabendrauti su krepšininkais būdavo didelė šventė. O dabar mes esame krepšininkai ir turime suteikti džiaugsmo vaikams“, - savo mintimis dalijosi Mindaugas Katelynas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Norėtųsi, kad tokių pamokų gimnazijoje būtų ir daugiau...
                                                                  Laura Aliukonytė, IIIb kl.
Lankytojai:1353
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:01/15/13
Paskutinieji pakeitimai:01/15/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 MBGatvė Perjungti į Bibliotekos lygmenį