MBGatvė
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Praėjus beveik dviem mėnesiams nuo naujų mokslo metų pradžios Mykolo Biržiškos gimnazijoje yra rengiami nauji prezidento rinkimai, kuriuose gali dalyvauti visi antrų ir trečių klasių gimnazistai. Jau dabar mokykloje galime jausti rinkimų dvasią – gimnazistai, nusprendę kandidatuoti, stenduose kabina plakatus,  internete skelbia videofilmus ir visais įmanomais būdais ragina mus už juos balsuoti.
Naujasis gimnazijos prezidentas pakeis šiais metais savo kadenciją baigiančią abiturientę Kamilę Kukaitytę, kurią nusprendėme pakalbinti apie jau greitai prasidėsiančius MBG prezidento rinkimus.
,,Dar dabar prisimenu Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos prezidento rinkimus, kuriuose aš kandidatavau.  Atrodo, lyg tai buvo visai neseniai! Tuo metu slėgė pačios įvairiausios emocijos. Prisimenu, jog su draugais išėjome į koridorių ir laukėme, kol per gimnazijos radiją išgirsime rinkimų rezultatus. Tuo metu jaučiau vien tik didelį jaudulį ir norą nugalėti. Balsų skirtumų net negirdėjau, svarbiausia buvo tai, jog tapau prezidente ir buvau labai labai laiminga. Su dideliu entuziasmu pradėjau savo, kaip prezidentės, pareigas gimnazijoje. Šie metai buvo labai įdomūs, veiklūs, informatyvūs, kupini naujų patirčių ir pažinčių. Žinoma, buvo ir sunkių akimirkų, nes, kiek žinau, paskutinis gimnazijos prezidentas buvo išrinktas prieš 6 metus, todėl neturėjau iš ko mokytis ir buvo sunku viską pradėti, nežinant tiksliai nei savo teisių, nei pareigų. Viską reikėjo pradėti nuo pradžių ne tik man, bet ir mokyklos administracijai. Visų ketinimų, apie kuriuos mąsčiau, deja, man nepavyko įgyvendinti. Dar ir dabar galvoje yra idėjų, kurias būtų galima įgyvendinti, bet arba nėra tam laiko, arba galimybių. Remdamasi savo patirtimi, galiu pasakyti, kad prezidentas turi būti komunikabilus, visada pasiekiamas, turi mokėti laužyti standartus. Kadangi prezidentas yra išrinktas daugumos, tai turi klausyti gimnazistų nuomonės ir norų.  Tad naujajam prezidentui palinkėsiu labai daug energijos, užsispyrimo, aktyvumo, daugybės naujų idėjų ir, žinoma, kuo mažiau nemalonių situacijų, pykčių. Tikiuosi, jog mano ,,paklotas pagrindas“ padės puikiai dirbti šį svarbų darbą“, - prisiminimais ir patarimais dalijosi Kamilė Kukaitytė.
Šiuo metu į Mykolo Biržiškos gimnazijos prezidentus kandidatuoja trys gimnazistai: Vilius Šlapelis, Dovilė Daugvilaitė ir Roberta Kovalevskaja. Apie kandidatus ir  jų lūkesčius galite skaityti jų motyvaciniuose laiškuose.
Tikimės, jog gimnazijos mokiniai išsirinks patį tinkamiausią kandidatą, kuris ir taps mūsų gimnazijos prezidentu.
Kviečiame visus spalio 24 dieną atiduoti balsą už savo favoritą!

Laura Aliukonytė, IV b klasė

Lankytojai:1243
Reitingas: (1 vertintojai)
Sukūrimo data:10/24/13
Paskutinieji pakeitimai:10/31/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 MBGatvė Perjungti į Bibliotekos lygmenį