Joniškio "Aušros" gimnazija
Content
eJournal comments
Information page
Enter editor's office

Users on-line: 5 (0 logged)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Show picture in original size.
2006 metų "Pieno takas" veikla
„Varna ir sūris“. Darbas atliekamas poromis. Mes savo iliustracijas siunčiame lenkams, o mums siunčia vokiečiai (A4 formatas, 8-10 paveikslų). Gautoms mito iliustracijoms sukuriame tekstus ir išsiunčiame partneriams atgal. Viską fotografuojame.

Kalėdinių žaislų gamyba. Kalėdų eglutė. Gaminame žaislus iš pieno pakuočių ir prieš Kalėdas išsiunčiame po 5 žaislus kiekvienai šaliai. Jie – mums siunčia. Su gautais žaislais puošiame Comenius Kalėdų eglutę. Ją fotografuojame, siunčiame nuotraukas.

„Pieno lašelio kelionė“. Italai pradeda kurti šią istoriją ir siunčia į kitas šalis sukurti tęsinį. Italija→Graikija→Vokietija→Lietuva→Lenkija. Taip gimsta „Pieno lašelio kelionės“ istorija. Sukurtus piešinius nuskenuoti ir siųsti į Italiją. Savo sukurtus piešinius perkeliame ant drobės – tapome aliejiniais dažais ir užrašome tekstą. Taip sukuriame tarptautinę istoriją drobėje.

Pienas ir sveikata. Ekskursija į UAB „Marijampolės pieno konservai“ gamyklą. Siunčiame nuotraukas, išleidžiame mokykloje stendą.

Tyrimas: „Pieno ir jogurto nauda sveikatai“. Atliekame apklausą, braižome diagramas. Siunčiame į Italiją.

Naujo jogurto gamyba. Mes savo sukurtą naujo jogurto receptą siunčiame į Lenkiją, lenkai jį gamins, filmuos ir atsiųs mums jau sukurtą filmuką (2-3 min.) ir šūkį.
Mums jogurto gamybos receptą atsiuntė iš Vokietijos, mes gaminome, ragavome, sukūrėme šūkį. Savo sukurtą filmuką išsiuntėme į Vokietiją ir į Italiją.
Visitors:1121
Rating: (7 evaluators)
Date created:12/04/06
Last change:12/04/06
Rate this article:
No comments posted yet.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Joniškio "Aušros" gimnazija Switch to Library level