Joniškio "Aušros" gimnazija
Content
eJournal comments
Information page
Enter editor's office

Users on-line: 7 (0 logged)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ir vėl rugsėjo 1-oji!
         Daugeliui mūsų ši diena – naujų įspūdžių, nepatirtų išgyvenimų, įdomių mokslo metų pradžia. Rugsėjo pirmoji pasitiko Joniškio „Aušros“ gimnazijos bendruomenę šiltais saulės spinduliais. Aišku, ne tik tai visus nudžiugino. Sensacija virto į mokyklos paradinį kiemą atriedėjęs naujas geltonasis autobusiukas, turintis devyniolika patogių vietų ir pasiruošęs vežti į pačias tolimiausias keliones. Gimnazija įsigijo nemažai naujo inventoriaus, naujų vadovėlių. Mokyklos foje įdiegtas bevielis internetas, kuriuo gali naudotis kiekvienas mokinys, turintis nešiojamąjį kompiuterį ar tam pritaikytą telefoną.
         Šiemet mokykloje vėl daug naujų moksleivių.  Iš viso gimnazijašiais mokslo metais ,,augina“ 400 ,,genijų“. Be to, sulaukėme ne tik naujų moksleivių, bet ir mokytojų. Taigi mokyklos bendruomenė šiemet ypač pasikeitė.
         Kaip ir kiekvieną rugsėjo 1 – ąją, taip ir šią mokykloje netrūko svečių. Ko gero, jų dar daugiau sulauksime spalio mėnesį, kai mokykla minės savo jubiliejų. O jubiliejus ne bet koks – 90- tasis! Tik pamanykit! Garbingas amžius, o mokykla  kasmet vis gražesnė, modernesnė, nė nepagalvotum, kad tokį jubiliejų švęs.
         Tačiau ši rugsėjo 1 – oji buvo kitokia ir kita prasme. Nesutikome gerbiamo ir  mylimo mokytojo R. Kampinsko. Pasigedome jo visi... Jis buvo mokyklos šviesa, šiluma, auksinės idėjos, nuoširdumas, paprastumas... Ir ne tik buvo, bet ir bus toks mūsų širdyse...
         Tokių minčių kilo rugsėjo pirmąją.
         Bet... baigėsi  šventė,  tad  kibkime  į darbus!
Show picture in original size.
Visitors:960
Rating: (4 evaluators)
Date created:09/23/09
Last change:09/29/09
Rate this article:
No comments posted yet.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2019 Joniškio "Aušros" gimnazija Switch to Library level