Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
mūsų komanda
Kiekviena tauta turi savo istoriją, papročius, tradicijas ir nori tai parodyti kitiems. Taip pat ir pietų Prancūzija, kurioje lankėmės mes, patys šauniausi  „Volungės” vid. m-klos moksleiviai ir mūsų pačios nuostabiausios mokytojos, kurių dėka turėjome progą su viskuo susipažinti iš arčiau!
 
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Priešpaskutinę dieną keliaudami link Alpiukių, užsukome į miestelį Le Paradou ir aplankėme jame esantį muziejų La Petite Provence du Paradou. Čia mūsų grupė turėjo progą pamatyti, susipažinti ir pajusti Provanso gyvenimo ritmą. Žinoma, mes galėjome jį palyginti su mūsų krašto gyvenimu. Ir tai tikrai mus sudomino.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Muziejuje stovi mini miestelis, kuriame tiesiog verda senovės gyvenimas. Viskas, ir žmonės ir namai, tai mažytės statulėlės pagamintos iš molio. Žmonės dirba kasdienius darbus, vaikai mokosi, žaidžia. Mes pamatėme kaip seniau jie leisdavo savo laisvą laiką, kokie buvo jų pomėgiai.
Tai ką jie veikia atrodo labai tikroviškai, kadangi kai kurios molinės statulėlės netgi juda ir kalba, kaip tikrame gyvenime. Mūsų gidė taip pat mus supažindino ir su įvairių švenčių šventimo tradicijomis, ir kad jos prisimenamos iki šiol. Buvo nuostabu! Kiekvienas pajutome čionykščių žmonių dvasią!

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tai toks tas mažasis Provansas
Nuostabiausia tai, kad visa ką mes pamatėme yra pagaminta pačių vietinių žmonių rankomis! Įsitikinome, kad žmogaus fantazijai ir išradingumui ribų nėra. O jo  rankos   gali viską, netgi taip tikroviškai perteikti senovės žmonių gyvenimą. Taipogi  turėjome progos patys pamatyti, kaip gaminamos šios statulėlės ir išbandyti savo rankomis.
 
Lankytojai:2939
Reitingas: (11 vertintojai)
Sukūrimo data:10/25/04
Paskutinieji pakeitimai:11/10/04
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį