Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Na ką gi pradėsiu nuo priešistorės. Vieną dieną sužinojau, kad vykstu į Prancūziją su savo mokyklos draugais. Iš anksto pradėjau krautis krepšius. Nors buvo likę dar kelios dienos, bet pradėjau ruoštis, kad nieko nepamiščiau, aišku vis vien pamiršau. Laukimas žudė, bet likau gyvas, sulaukiau tos dienos kai išvažiuojame. Labai džiaugiausi.
Prie mokyklos reikėjo būti apie antrą valandą po pietų, tai jau be penkiolikos dvi buvau ten. Jau beveik visi buvo atėję, su savo tevais, broliais ir sesėm. Susikrovėm savo krepšius į autobusą, atsisveikinome su tėvais ir visai kitais. Sulipome į autobusą. Ir pagalvojau teks jums tėveliai be mūsų dvi savaites pagyvent. Variklis užsikuria pajudame iš vietos. Iki pasimatymo Lietuva.
Iš pradžių dauguma jautėsi keistai, aš visų žmonių gerai nepažinojau, išskyrus savo klasiokus ir dar kelis žmones. Iš pradžių bendravimas buvo ne koks sėdėjome lyg pamiršę savo kalbą ir klausėm muzikos. Daug laukti nereikėjo po gerų penkių minučių visiems kalba atsirišo. Visai kitokia atmosfera susidarė virš mūsų galvų. O vakare jau visi buvome be kompleksų, visi draugai, visi pažystami. Tas vakaras užsitęsė iki išnaktų, visi turėjo ką nors pasakyt, visi ir norėjo. Taipat dainavome daug ir ilgai, kol mokytoja neatėjo ir nenutildė savo įsakmiu balsu. Dainavimas baigėsi, bet vakaras buvo tik įpusėjęs. Dar daug kas buvo prikalbėta, bet atėjo laikas miegui. Išsiskirstėme po savo vietas.
Tuo metu važiavome per Lenkiją. Labiausiai įsiminė nuostabūs ir nepakartojami Lenkijos keliai. Miegojau gal kokią valandą, kiti gal truputį daugiau. Prie miegojimo važiuojant reikia priprast, o prie miegojimo važiuojant Lenkijos keliais neįmanoma. Teko skaičiuot kelio švietuvos, kaip avis, bet užmigt nepadėjo. Ryte atvažiavome į Prahą, pamilau šį mietą, iš kart į jį įvažiavęs. Nuostabus, fantastiškas, unikalus miestas. Jame gausu įdomybių, istorinių, architektūrinių paminklų, kuriuos visus apeiti dienos neužtenka. Gaila, kad Prahoje praleidome tik devynias valandas. Spėjom pamatyti daug, bet ne viską.
Grįžome į mūsų autobusiuką, apie šeštą valandą, kadangi turėjome išvažiuoti pusė septynių, tai mūsų vadai liepė grižti pusvalandžiu anksčiau. Grįžęs iš karto „lūžau“. Tą naktį išmiegojau apie vienuolika dvylika valandų. Kadangi miegot ėjau anksti, todėl kas buvo įdomaus papasakoti negaliu (gal kas nors kitas).
Atsikėliau pirmasis buvome Vokietijoje, bet jau netoli Prancūzijos sienos, kadangi buvau pailsėjęs, dairiausi per langus. Bandžiau skaičiuoti automobilius, bet sunku, nes jų buvo labai daug. Laukiau kol pribus visi kiti. Laukti teko nemažai. Visi pribudo tik prie sienos. Pravažiavus keliolika kilometrų sustojome kaip ir yprastai kas keturias valandas. Absoliuti dauguma į šiukšliadėžes išmetėme mamų sukrautus ir jau pagedusius maisto produktos. Jau tos mamos, kai prikrauna tai paskui nėra kur dėt, tai reikia išmest.
Nusiprausę ir pavalgę tokius keistus pusryčius, pajudame iš vietos link vieno Prancūzijos miestelio Colmar. Ten jau mūsų laukė vienas žmogus turėjęs aprodyti šį miestą. Colmar‘o mietas buvo labai savitas ir įdomus, seni vokiško stiliaus pastatai, žinoma kaip ir kiekvieman mieste yra bažnyčia ir dar daug kitokių įdomybių. Vėl stovėjome devynias valandas. Nutarėme surengti pikniką futbolo aikštelėje. Dar spėjom ir futbolą su prancūzais sužaist. Aišku išsipurvinom truputį, bet vistiek buvo linksma. Ką ir vėl į mūsų mylimą autobusą, kelias link mūsų tikslo – Martigo. Pravažiavę dar likusius kolimetrus, atsiduriame Martige, o po to licėjaus aikštelėje. Čia jau kita istorija, kurią papasakos kas nors kitas
Lankytojai:1053
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:10/30/04
Paskutinieji pakeitimai:11/04/04
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį