Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Na štai Kūčios, o aš turiu jau visas dovanas...Nuostabu!...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 
 Niekas net nesivaizduoja kokia vidinę palaimą aš jaučiu. Pasaulis atrodo visiškai be rūpesčių.:) Žinoma, tai man vakar kainavo pavargusias, skaudančias kojas, po dešimties valandų vaikščiojimo po didžiausius prekybos centrus, ir neįvardintą sumą pinigų (tiesa dar reiks pasipildyt sąskaita kad galėčiau visiems išsiųsti kalėdines žinutes (sudie kiaule taupykle)).
 Na bet juk Kalėdos... Kuo aš vyresnė tuo man Kalėdos vis labiau tampa komercine švente. Visos tos minios žmonių parduotuvėse, visi tie riksmai „na ką jam nupirkti..“ mane jau pykina, siutina ir nebežinau, kaip išdrįsiu po poros valandų įžengti į parduotuvę, ir nupirkti visko Kūčių staluj...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ar matėte kada tiek automobilių prie kokio nors Lietuvos muziejaus?...
Parduotuvės taip ir traukia klientus blizgučiais, žaižaruojančiomis girliandomis, juokingomis 3% nuolaidomis, ir loterijomis, kuriose tikimybė laimėti  1:100000. Atrodo, kad mūsų šalyje nebeliko nieko tik „Akropoliai“ , „Europos“ ir tt., kur per „prieš Kalėdinį“ laikotarpį vaikų ir jaunimo „šiaip pasivaikščioti“ ateina daugiau, nei Gedimino pilyje žmonių apsilanko per pusę metų. Nenoriu nieko įžeisti, tačiau, mokytojai, argi vaikams negalima pasiūlyti nieko įdomesnio nei ekskursija į  „Akropolį“. Kur dingo muziejai, galerijos, kultūros paminklai ir kitos tikrosios vertybės? Pateisinu tuos, kurie ten leidžia praleisti vaikams laisvą laiką, nors esant geram orui, aš patarčiau nusivežti „ekskursantus“ į senamiestį.
 Smalsu, kodėl visi pamiršta kūdikėlio Jėzaus gimimą (kas nežino tai ši šventė mūsų kultūroje švenčiama šiuo religiniu pagrindu), pirmajame plane –  J I S, Senelis Šaltis, kurio vaidmenį mes taip visi stengiamės perrimti (ką tik sugadinau paskutinį siurprizą, kurį man norėjo padovanoti...ehhh...ir vėl ta mano nuojauta kur nereikia)... Ar negeriausia būtų sakyti vaikams, kad Kalėdų Senis yra, iki tada kai jie turės darbus ir taps nepriklausomi, nes juk kiekvienas supranta, kad tą vaikystės minutę, kai tu sužinai, kad Kalėdų Senelio nėra, tu pats juo tampi. Dovanos tėvams -  absurdiška. Vaikai perka savo tėvam dovanas už  jų pačių pinigas, savo skrandžio arba saldainių sąskaita.
 Na dabar pagalvojau, kaip būtu „malonu“ padovanojus taip ilgai ieškota dovaną išvysti nepatenkintą veidą. Bet ne, mano draugai ir šeima santūrūs, jei nepatiks tai nutylės, o jei  labai nepatiks tai išmes man nematant, kad „ ramiau ant širdies“ būtų...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
 Šiais metai neturiu nei noro gaminti Kūčioms, nei dovanoti kalėdines dovanas, nei stebėti pro langą romantiškai telkšančias balas ir purviną sniegą , kuris dar labiau „pakelia“ Kalėdinę nuotaiką... Nebėra to virpuliuko širdyje kuris informuoja, kad štai jau Kalėdos, tituluojamos „gražiausia metų švente“. Tokiomis akimirkomis jaučiuosi tokia sena, ir nori vėl tapti mažu vaiku, kuris džiaugiasi prisidėjęs prie kūčių stalo, jei mama leidžia ką supjaustyti, norėčiau vėl žiūrėti pro langą ir laukti Kalėdų Senelio atvažiuojančio su didelėmis gražiomis rogėmis ir gražiai išpuoštais elniais (Holivudo ir atvirukų gamintojų įtaka).
 Na ką Kaledų Seneliai ir Močiutės, vėl turiu bėgti į parduotuvę, linksmų Švenčių  ir nepaverskite savo vaikų Kalėdų Seneliais, bent jau per šias Kalėdas.
P.S. išanksto visų atsiprašau už skyrybos, stiliaus ir visas kitas klaidas:)
Lankytojai:1409
Reitingas: (9 vertintojai)
Sukūrimo data:12/24/04
Paskutinieji pakeitimai:12/27/04
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį