Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 12 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
ALYTAUS JAUNIEJI ŠAULIAI
      Mano nuomone 21amžiaus jaunimas visą savo laisvalaikį praleidžia veltui. Diena iš dienos jie sėdi prie kompiuterio arba televizoriaus. Nejaugi nėra ko nors įdomesnio?
Manau, kad šiuolaikiniam jaunimui būtina surasti save,  suprasti savo gyvenimo prasmę, sužinoti, ko jis nori iš gyvenimo!!!Taigi ką gi galėtume pasiūlyti jauniesiems Lietuvos piliečiams linksmesnio,kur būtų galima prasmingai praleisti savo laisvalaikį ir užsiimti kilnia veikla?
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
     Aš siūlyčiau išbandyti Alytaus jaunųjų šaulių veiklą.Įstojusi i šią organizaciją tikrai ja nenusivyliau!!!Susiradau daug naujų draugų, kuriais galiu pasitikėti.Išmokau išgyventi laukinėje gamtoje, šaudyti iš pneumatinio ginklo, taipogi pradėjau laisviau bendrauti.
Ši organizacija susideda iš trijų etapų:
          1.Sportinė veikla.
Mes rengiama sporto žaidynes.Žaidynėse šauliai gali dalyvauti įvairiose rungtyse-šaudymo, kliūčių ruožo, pirmosios medicinos pagalbos teikimo, krepšinio, virvės traukimo, vasaros biatlono, būrių rikiuotės apžiūros.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
2.Karinė veikla.Ieškantys karinių pagrindų,ekstremalaus sporto čia tikrai nepasigailės įstoję,kadangi organizacija moko šaudyti iš įvairių ginklų,rikiuotės,vyksta žygiai,kurių metu išmokstama įvairių karybos elementų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
3.Kultūrinė veikla.
Mes taip pat mėgstame dalyvauti miesto  renginiuose.Dalyvaujame šventinėse eisenose, vaišiname žmones kareiviška koše. Be to, mes patys sau susiorganizuojame renginius,kurių metu jaunimas gali sudalyvauti žaidimuose, patikrinant savo karines žinias ar šiaip linksmose estafetėse.
Žinoma, koks renginys be šokiu?:)Jaunieji šauliai labai mėgsta lankytis tokiuose pasilinksminimuose!!!!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taip pat kasmet,vasarą, vyksta stovyklos prie Dusios,Pivašiūnų ir kt.ežerų.Šią vasarą gausus būrys jaunųjų šaulių ir moksleivių pasirinko mobilias jaunųjų šaulių vasaros stovyklas Lazdijų rajone, Kryžiuose, prie Dusios ežero, kuris dar yra vadinamas Dzūkų mariomis.
Į jas su dideliu noru susirenka  daug žmonių,kurie nori išbandyti save naktiniuose žygiuose, nori patirti kareivių gyvenimo vingius, pasimėgauti košėmis ir arbata-maistas buvo ruošiamas kariškoje lauko virtuvėje. Buvo sudarytos puikios sąlygos kelti fizinį pasirengimą, pailsėti nuo mokslų ir turiningai praleisti laisvalaikį, susirasti draugų.
Kiekvienai dienai yra sugalvota programa. Šauliukai sulaukia KASP karių, pasieniečių su dresiruotais vilkiniais šunimis. Svečiai demonstruoja savigynos elementus ,supažindina vaikus su ginklais,dujokaukėmis,šalmais,netgi leidžia pasimatuoti visą amuniciją ir organizuoja lenktynes tarp būrių.
Manau, kad apsilankęs stovykloje nei vienas jaunimo atstovas nebuvo nuviltas mūsų veikla. Tai todėl kiekvienais metais mes sulaukiame vis daugiau jaunimo.

Lankytojai:2130
Reitingas: (17 vertintojai)
Sukūrimo data:10/17/06
Paskutinieji pakeitimai:10/21/06
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
est-ce qu'on peut ecrire lituanien dans le site francais?Vytenis Gausys012/06/06
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį