Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mielieji Alytiškiai!
    Baigiasi dar vieneri metai. Jie buvo kupini svarbių sprendimu, prasmingų darbų.
    2006-aisiais buvome mūsų miestui reikšmingų įvykių dalyviai ir liudininkai. Kartu atlikome darbus, kurie prisidės prie mūsų geresnio, gražesnio gyvenimo, ateities, miesto klestėjimo ir turtėjimo.
    Džiaugiuosi, kad Alytus, pasitikdamas Naujuosius metus, ne sensta, bet jaunėja, gražėja ir auga.
    Mieste kyla nauji statiniai, atnaujinamos mokyklos, tiesiamos gatvės, šaligatviai įvažos, įsitvirtina smulkusis ir vidutinysis verslas, užsienio investicijos, sėkmingai įgyvendinama verslo, infrastruktūros, turizmo plėtros ir kiti miestui svarbūs projektai.
    Gerėja teikiamų sveikatos apsaugos ir socialinių paslaugų kokybė. Sėkmingai veikia įsteigtos viešosios įstaigos, teikiančios slaugos, globos ir kitas paslaugas.
    2006 metų birželio mėn. Alytaus miesto savivaldybė už aktyvų Europos idėjų skleidimą, bendradarbiavimą su kitų Europos šalių miestais, tarptautinius renginius apdovanota Europos tarybos diplomu.
    Lapkričio mėn. Savivaldybei įteiktos sidabrinis Europos energetikos apdovanojimas. Alytus buvo apdovanotas įvertinus ji stiprėjančią bendruomeninę energetikos politiką, pavyzdingą, efektyvų energijos ir didėjantį modernių energetikos technologijų panaudojimą.
    Tokie įvertinimai rodo, kad mūsų savivaldybėje įgyvendinamos ir puoselėjamos Europos idėjos ir kad dirbame teisinga linkme.
    Šiandien visi kartu kuriame naujas tradicijas. Keletas jų: įspūdinga Miesto šventė, Kalėdų eglės įžiebimas, tradiciniai tapę renginiai, skirti paminėti ir pagerbti Laisvės kovų dalyvius, karius mokinius, mokytojus, studentus,  jaunimą, pagyvenusius žmones bei visus tuos, kurie garsina Alytų, jį kuria ir puoselėja.
Alytaus miesto šventė
    2006 metų birželio 15d. sukako 425 metai, kai valdovas Steponas Botaras Alytui suteikė Magdeburgo teises. Šiai dienai paminėti Dzūkijos sostinėje tradiciškai vyksta miesto šventė – vienas didžiausių renginių Alytuje ir Pietų Lietuvoje. Šventė vyko birželio 15-18 dienomis Alytaus Rotušės aikštėje: čia buvo iškelta Alytaus miesto vėliava, skelbiami Kultūros premijų laureatai, skambėjo džiazas, liaudies, pop- ir simfoninė muzika, vyko oro balionų fiesta. Kraštotyros muziejaus kiemelyje miestelėnai ir miesto svečiai klausėsi dainuojamosios poezijos, folklore ir postfolko. Ypatingo dėmesio sulaukė vaikai. Jiems buvo įrengti atrakcionai, vyko konkursai, koncertai, žaidimai, tradicinis tarptautinis vaikų folklore festivalis ,,Ateik, saulute, su pyragais”. Šiais metais miesto šventės metu buvo surengta daugiau kaip 40 renginių įvairioms amžiaus grupėms: vaikams, jaunimui ir suaugusiems.
Ištrauka iš miesto mero V. Kirkliausko kalbos
Lankytojai:1088
Reitingas: (8 vertintojai)
Sukūrimo data:01/25/07
Paskutinieji pakeitimai:01/26/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį