Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 12 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Vis apie meilę
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Protas ar meilė išgelbės pasaulį?

"Mūsų meilė gali sunaikinti visas klūtis..."

Prtotas ar meilė?.. Kas išgelbės pasaulį? Tai rūpi kiekvienam iš mūsų. Lengva pasakyti, bet sunku patirti, kas yra viena ar kita.
Jau nuo senų laikų žmonės ginčijasi: kas galingesnis - protas ar meilė? Daktaras Faustas teigė, jog norint mintimis aprėpti visą pasaulį, reikia žmogaus proto. Bet lyg sau ir prieštaraudamas, jis sakė: "Laikas - niekai. Visa esmė mylėti ir siekti.
kai kuriems žmonėms žodis meilė neturi tikrosios prasmės. Jis dvelkia romanu, seksu ir kuo tik nori. Tačiau tai kas tikra, ir pelenuose žiba. Reikėtų pabrėžti, kad meilė grįsta pažinimu, pagarba, rūpesčiu ir atsakomybe. Juk visi moksliniai atradimai nebūtų buvę atrasti be meilės. Mokslininkai, norėdami užtikrinti gerą ateitį savo palikuonims, davė pradžią mūsų dabartiniam gyvenimui.
Didžioji meilė paglobos varganą žmogų. Jukžmogus gimė tam, kad pamatytų saulę, ieškotų meilės ir tikrosios gyvenimo prasmės.Vytautas Kazlauskas teigė:" Meilė būna žemėje, kur gyvena pagarba ir tiesa, ieškoma grožio, gėrio, to džiaugsmo, kuris duotas tik žmonėms, ir kurį tik jie gali sukurti.
Mano nuomone, kad protingai elgtumėmės proto maža. Juk protas gali nuvesti nebūtinai protingu keliu. Dr. Faustas sakė:" aš visą gyvenimą kaupiau žinias kaip šykštuolis auksą, bet ką jos padarė laimingesnį?
Taigi ne protas valdo meilę, o meilė protą...
Lankytojai:2624
Reitingas: (17 vertintojai)
Sukūrimo data:02/11/07
Paskutinieji pakeitimai:02/11/07
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį