Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
,,Nusiauk batus – švari siela“
Balandžio 15d. Alytaus „Volungės“ vidurinėje mokykloje įvyko menų projekto „Nusiauk batus – švari siela“ pristatymas. Likimas ar keistas sutapimas? Idėjos autoriai – Justė ir Justinas, trumpiau save vadinantys tiesiog J ir J, pagalbos paprašė jaunųjų aktorių -  taip pat Justinų, kurios įkūnijo iš stereotipų ir rutinos išsilaisvinantį žmogų. Galbūt išties vertėtų susimąstyti apie vardo energiją? Netradiciškai pažvelgėme į tą efektingą virsmą – nuolatinį bėgimą atskleidė viso renginio metu merginų minti treniruokliai. Pagrindinis renginio akcentas – batai, kuriuos svečiai turėjo palikti už durų, virto laisvės simboliu. Norėjosi nors tądien atsikratyti tarpinės jungties tarp savęs ir žemės, kūno ir sielos. Susirinkusiųjų laukė garuojanti arbata ir išsiblaškiusio menininko dirbtuvėlę primenanti salė.
Dūstantys, užkalkėjusiom sielom. Štai kokie mes, kai nespėjam bėgti paskui beprasmiškai dardantį gyvenimo vežimą. Net nesusimąstai, žmogau, kur bėgi ir ką vejiesi. Renginio mintis, o gal greičiau noras, ir buvo nors kelioms akimirkoms sustabdyti zujančiuosius, pabudinti apkvaitusias po žiemos sąstingio sielas, atgręžti juos į pavasarį, pagaliau – į gyvenimą.
Poezijos, tapybos, muzikos, teatro sintezė, nuoširdus ir šiltas veikiančiųjų ir žiūrinčiųjų ryšys, netradicinė fabula, fiziškai juntamas gėrio buvimas – galbūt tai ir buvo pagrindiniai abipusės euforijos lėmėjai.
Esame dėkingi jauniesiems talentams Ievai, Paulinai, Donatui, Viliui, Justinoms bei vyriausiajai patarėjai ir gelbėtojai Linai už beatodairišką pagalbą ir indėlį į renginį.

Justė ir Justinas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:1266
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:04/21/08
Paskutinieji pakeitimai:04/21/08
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Vaistas nuo galvasopes...Prijaucianti menui004/21/08
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį