Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
MOKYKLOS DIENA
Alytaus „Volungės“ vidurinės mokyklos diena: spalvinga ir pavasariška „Laiko malūnų“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vėjo malūnai tarsi pranašai.. Besisukdami jų sparnai, tarsi, įrėžia į mūsų atmintį įvairias akimirkas. Daug metų gyvuojanti ir šiuos mokslo metus bauginančias dienas dėl reorganizavimo išgyvenusi Alytaus „ Volungės“ vidurinė mokykla gegužės 8 – ąją žydėjo margaspalvių balionų puokštėmis traukdama praeivių akį ir švęsdama pačią gražiausią šventę – Mokyklos dieną. Per daugelį metų mokykos diena buvo tapusi plaštakių, gėlių, paukščių švente, o šiemet mokinių tarybos iniciatyva, mokykloje mirgėjo vėjyje plasdantys vėjo malūnai, šaukiantys saulėtą pavasarį ir sukantys prabėgusių metų akimirkas.

Mokyklos dienos šventė startavo po atviru dangumi. Mokiniai, įprasmindami šią gražią šventę, mokyklos kieme iš geltonžiedžių gėlių sodino volungę, muzikantai, susėdę pievoje, dovanojo dainas
besiklausantiems, norintieji piešė mokyklą ar su ja susijusias mintis. Mokiniai, pasigaminę šios šventės simbolį– vėjo malūnėlį, juos smaigstė į žaliuojančią pievą, kurioje jie plasdėjo margiausiomis spalvomis.

Baigiamajame šventės renginyje buvo apdovanojami ryškiausi šių mokslo metų žmonės, dėkojama už nuveiktus prasmingus darbus. Tarp garbingų apdovanojimų susirinkusiuosius linsmino Alytaus Putinų vidurinės mokyklos šokių kolektyvas „Svaja“, šiuolaikinio šokio kolektyvas „Feelin‘Frisky“, sportinių šokių kolektyvo „Alemana“ šokėjai bei daininkė Gabrielė.

Minėdami šia gražią ir spalvingą mokyklos dieną, visos bendruomenės vardu, linkime, jog „Volungė“ dar ilgai džiaugsmingai čiulbėtų, pasitikdama pradedančiuosius žengti mokslo keliu ir į gyvenimo kelią išlydėdama abiturientus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Justinas Lingevičius

Alytaus „Volungės“ vid. mokyklos mokinių tarybos pirmininkas,

Alytaus miesto mokinių tarybos narys
Lankytojai:2888
Reitingas: (10 vertintojai)
Sukūrimo data:05/13/08
Paskutinieji pakeitimai:05/14/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį