Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Paroda Alytaus Jaunimo centre
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alytaus Jaunimo centre 2009 m. sausio 19- 30 dienomis veikia mūsų mokyklos 5- 10 klasių mokinių darbų paroda. Eksponuojami įvairia technika atlikti darbai - iliustracijos, „dailininko knygos“, ekslibrisai, fotografijos.
Parodos organizatorė - dailės mokytoja metodininkė S. Pledienė. Ši paroda - tai savotiškas prieš Naujuosius metus mokykloje vykusio projekto „Knygos - mano stebuklingos akys“ tęsinys. Mokytojos nuomone, mokiniai dažniausiai su malonumu pasineria į meninę kūrybą. Jų veikla, domėjimais įvairiomis meno formomis - tai ne tik saviugda, bet ir jaunimo bendrosios kultūros dalis.
Apsilankius parodoje akį patraukia daugelis darbų. Originali ir išraiškinga 5 c klasės mokinės A.Lingytės iliustracija „Pelė švaruolė“. Kruopštumu ir tvarkingumu pasižymi penktoko A. Vaikšnoro sukurti inicialai. Septintokui P. Ivoškai buvo įdomu kurti ekslibrisus, pritaikant graffiti stlių. Dėmesį patraukė ir 7 c klasės mokinės G. Lapinskaitės ekslibrisas su linksmu drakonu. Aktyvi įvairių parodų dalyvė- 7 b klasės mokinė G. Pledaitė, kurios piešinys konkurse „Pasaulis be korupcijos“ Respublikoje išrinktas tarp trijų geriausių. Maloniai nuteikė ir devintokės D. Gražulytės subtilių, švelnių spalvų iliustracijos. Ne po vienu darbu parodoje  „puikavosi“ 10 b klasės mokinės R.Šidlauskaitės pavardė. Tai ir knygų ženklai, ir iliustracijos, ir originalios fotografijos.
Mokytoja S. Pledienė pasidžiaugė, kad auga gabių mokinių karta, kuri lavina savo meninius gebėjimus, ugdo vaizduotę, fantaziją, asmenybę.
Džiugu, kad „Volungės“ vardą garsina mokinių darbai, kad juos galima išvysti platesnėje, ne mokyklinėje erdvėje.
Todėl kviečiame visus, kurie dar nematė šios parodos, apsilankyti joje!
Lankytojai:2711
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:01/23/09
Paskutinieji pakeitimai:01/23/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį