Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
NEEILINIS  ŠIMTADIENIS  „VOLUNGĖS“  VIDURINĖJE  MOKYKLOJE
    Vasario 13 dieną vykusi Šimtadienio šventė mūsų mokykloje buvo neeilinė. Už simbolinio šimto dienų mokyklą paliks paskutinė – 22- oji abiturientų laida. Visada sunku atsisveikinti , o šį kartą ypač– juk daugiau dvyliktokų mūsų mokykloje greičiausiai nebebus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dešimtokams, kurie taipogi skaičiuoja paskutines dienas mūsų mokykloje, teko didelis išbandymas. Jie pirmą kartą tapo  šios šventės organizatoriais. Šiemet pasirinkta tema-  vestuvės. Šventės metu, skirdami įvairiausias užduotis ir dvyliktokams, ir klasių auklėtojoms, organizatoriai įrodė, kad  abiturientams „Volungė“ buvo antrieji namai, šeima, su kuria išsiskirti labai sunku. Čia jie įgijo ne tik žinių, čia formavosi jų vertybės, čia išgyventa pirmoji meilė, čia jie subrendo, užsiaugino sparnus skrydžiui į savarankišką gyvenimą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Nepakartojami renginio vedėjai–„jaunikis“ Deivydas  ir „nuotaka“  Emilija– stebino užduočių originalumu, šmaikštumu, nominacijų gausumu ir žaismingumu. Visų susirinkusiųjų ovacijų susilaukė  šokėjų Rugilės bei Agnės pasirodymai. Labai smagu buvo išgirsti, ką apie dvyliktokus mano patys mažiausi– pirmokėliai. Filmuotame reportaže mažieji drąsiai aiškino, kad  dvyliktokai yra dideli užaugę vaikai, kad jų už šimto dienų laukia egzaminai, o paskui– įvairūs darbai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dvyliktokų namų darbai taip pat buvo palydėti plojimais ir šypsenomis. Vieni parodė vaidybinius filmuotus siužetus, kiti  scenoje demonstravo, kaip jie atrodys po kelių ar keliasdešimties  metų.
   Tikrai neprailgo laikas tą vakarą mokykloje. Net nepastebėjome, kaip atėjo baigiamasis momentas– salę nušvietė fejerverkų lietumi „pasidabinę“ keturi dideli tortai kiekvienai dvyliktai klasei. Tad kuo gi ne vestuvės?
   O kasdien plonėjantis kalendorius vis primins: „Jau neliko šimto dienų tarp klasės draugų, tarp geltonų suolų“...

Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Aida Kirkliauskaitė, 10 d klasės mokinė
Lankytojai:1086
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:02/17/09
Paskutinieji pakeitimai:02/19/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį