Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kovo 4 dieną Alytaus „Volungės“ vidurinėje mokykloje pasirašyta dar viena tarptautinio bendradarbiavimo sutartis. Mokyklos direktorius L.Gailius ir Prancūzijos Aix – en – Provence miesto Žanos d‘Ark pradinės mokyklos direktorė I. Chapeland savo parašais patvirtino jau keletą metų trunkantį bendradarbiavimą. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V.Džervienė pabrėžė , kad bendradarbiavimas su kitų šalių ugdymo įstaigų pedagogais padeda keistis ugdymo metodais, skleisti gerąją patirtį. Kadangi mūsų ir prancūzų švietimo sistemos, ugdymo programos bei darbo metodai  gerokai skiriasi, turime puikią galimybę pasimokyti vieni iš kitų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
              2004m. atvykusi į Alytų kaip asociacijos Nord – Sud – Fraternité narė, I.Chapeland panoro plačiau susipažinti su mūsų švietimo sistema, mokyklų gyvenimu. Pavaduotojos ugdymui R.Daniškevičienės iniciatyva įvyko keli susitikimai su mokyklos vadovais, pradinių klasių mokytojais. Pradėta dalintis darbo patirtimi, pasikeista pradinių klasių matematikos vadovėliais, lyginamos ugdymo metodikos, vertinimo sistemos. Pavaduotoja R. Daniškevičienė viešnagės Prancūzijoje metu pristatė filmuotą medžiagą, kurioje pasakojama apie mūsų mokyklą, jos istoriją, šventes ir tradicijas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
             Praeitais metais I.Chapeland viešint mūsų mokykloje nuspręsta įgyvendinti Lietuvos vardo paminėjimo 1000-mečiui skirtą bendrą projektą „Gimtinė vaiko akyse“. Jau pasikeista mokinių darbų parodomis apie savo šalį, miestą, mokyklą. Prancūzijos mokinių darbų  paroda mūsų mokykloje buvo pristatyta kovo 4 dieną.
             Džiaugiamės, kad kūrybinis mokytojų bei moksleivių bendradarbiavimas, užsimezgęs dar 1993 metais, tęsiasi. Su Prancūzijos Martigo miesto J.Lurat licėjumi įgyvendinti trys bendri projektai, pasikeista mokinių ir mokytojų delegacijomis, net dešimt mokinių grupių per tą laiką viešėjo šio licėjaus moksleivių šeimose. 2005 metais įgyvendintas projektas ir su Bretanės regiono Rostreneno miesto licėjumi. Taip mokiniams sudaromos galimybės pažinti Prancūzijos kultūrą, o besimokantiems prancūzų kalbos -patobulinti kalbinius įgūdžius.
Danutė Šalaševičienė, „Volungės“ vidurinės mokyklos lietuvių kalbos  mokytoja metodininkė
Lankytojai:1592
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:03/11/09
Paskutinieji pakeitimai:03/11/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį