Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
MOKYKLOS DIENĄ – „VOLUNGĖS“  ŠYPSENA LIETUVAI
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kaip ir kasmet gegužės mėnesį, pačiu gražiausiu laiku, žydint kaštonams ir kvepiant ievoms, jau 25- ąjį pavasarį skaičiuojanti „Volungės“ vidurinė mokykla švenčia Mokyklos dieną.
Gegužės 7 dieną jau iš pat ryto mokyklos langai „pasipuošė“ gausybe piešinių – plakatų, skirtų akcijai „Gegužė – mėnuo be smurto“. Žaisminguose mokinių darbuose atsiskleidė teigiamos emocijos, optimistinė nuotaika.
Pasibaigus pamokoms mokyklos kieme vyko dar viena akcija – „Volungės“ šypsena Lietuvai“, skirta Lietuvos Tūkstantmečiui paminėti. Išpiešti šalies kontūrai netrukus prisipildė raudona, žalia ir geltona apranga pasipuošusių mokinių bei mokytojų. Tokią gyvą ir linksmą trispalvę Lietuvą iš devintojo aukšto užfiksavo fotografas A. Janonis. Nors ir nepretendavome tapti rekordininkais, galime pasidžiaugti, kad akcijoje dalyvavo tikrai rekordiškas skaičius dalyvių.
Šventė tęsėsi aktų salėje. Dramos būrelio nariai (vadovė- A. Purvinytė) parodė mini spektaklį „Karalius nuogas“. Mokyklos direktorius L.Gailius bei pavaduotoja ugdymui R. Daniškevičienė apdovanojo mokinius, garsinusius mokyklos vardą įvairiose mokslo, kultūros bei sporto srityse. Labiausiai visi laukėme Metų nominacijų paskelbimo. O jų –rimtų ir linksmų, žaismingų ir nuotaikingų- buvo net dešimt. Visi nominantai – tiek mokiniai, tiek mokytojai – apdovanoti mediniais paukšteliais, simbolizuojančiais mūsų mokyklos volungę. Jiems skirtas ir nuotaikingas mokinių koncertas. Ypač gausių plojimų sulaukė garbingiausios nominacijos – Metų Diplomato – titulą pelnęs mokyklos direktorius L.Gailius.
Malonia staigmena tapo gausaus būrio buvusiųjų 10-okų, dabar jau gimnazistų, neužmirštančių savo mokyklos, sveikinimas. Mokslo žinių pradėję semtis pradinėse klasėse, jie įrodė, kad abėcėlę puikiai prisimena ir šiandien. Ne vieną sujaudino nuoširdūs padėkos žodžiai viskam, kas liko brangiausia čia, „Volungėje“.
„Gera diena – geriausia iš visų“,– tokiais dainos žodžiais baigėme šventę. Juos palydėjo direktoriaus linkėjimas: „Lai „Volungė“ ir toliau bus naujų kelių pradžia, atradimų versmė, žinių šaltinis“.


Lankytojai:3468
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:05/12/09
Paskutinieji pakeitimai:05/12/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį