Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Profesijų diena
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.


Devintų klasių mokinės drauge su mokytojom Mockevičiene ir Matulevičiene vykdė integruoto technologijų kurso projektinį darbą „Atrask save“.  Darbo vieta buvo PIT kabinetas. Mokinės atlikinėjo  įvairius testus, kurie padėjo atskleisti mokinių gabumus įvairioms veiklos sritims.
Visiškai suprantama, kad tuomet mums kilo klausimas kur tą profesiją įsigyti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Medžiagos ieškojome internete ir specialioje literatūroje. Taip pat domėjomės apie tai į kokius mokomuosius dalykus mums reikėtų atkreipti dėmesį. Sužinojome apie savo mėgiamos profesijos privalumus bei trūkumus, išsiaiškinome kokių savybių reikia turėti norint dirbt patinkantį darbą. Mes taip pat sužinojome kiek laisvų darbo vietų  yra Lietuvoje ir Alytuje. Savo įgytą patirtį apie profesijas mes pristatėme kitiems dešimtų klasių mokiniams. Manau jie liko sužavėti ir dar geriau suprato kas ką nori dirbti ir kokia sritis juos domina.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Devintų klasių berniukai atliko testus kuriais galėjo suprasti kokioje srityje jiems labiausiai sektųsi. Po to šeštokai pristatė šukuosenas. 6c klasės mokinukių kūrinys buvo išrinktas gražiausiu.
Neabejojame , kad profesijų diena pavyko, kad ji buvo įdomi visiems įvairių klasių mokiniams. Jie įgavo daug žinių, kai kas gal net surado savo pašaukimą kur norėtų dirbti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:836
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:02/18/10
Paskutinieji pakeitimai:02/18/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį