Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
TARPTAUTINĖ GIDO DIENA
1990 m. Pasaulio turizmo gidų asociacijos federacija nusprendė švęsti Tarptautinę gido dieną kasmet, vasario 21 d. Šią dieną įvertinamas kelionių vadovų darbas, jiems steigiamos premijos. Kai kuriose šalyse šią organizuojamos nemokamos kelionės su gidų paslaugomis žiniasklaidos atstovams ir visiems pageidaujantiems.
Lietuvoje Tarptautinė gido diena švenčiama nuo 2003 m

Pagal Lietuvos Turizmo įstatymą gidu gali būti asmuo, mokantis lietuvių ir užsienio kalbas, turintis aukštąjį išsilavinimą. Kursų metu išklausoma 252 akademinių valandų programa, kurią sudaro Lietuvos istorijos, dailės ir architektūros istorijos, geografijos, psichologijos, etikos, kalbos kultūros, pirmosios medicinos pagalbos paskaitos ir pažintinės bei mokomosios ekskursijos.
Kelionių vadovų kursai siejami su kita darbo specifika – kelionių vadovas yra asmuo, lydintis turistų grupę ir organizuojantis kelionę ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Šį darbą dažniausiai nori dirbti jauni žmonės, mokantys užsienio kalbas ir mėgstantys keliauti. Jie turi išmanyti pagrindinius turizmo teisės klausimus, mokėti teikti informaciją ir tvarkyti kelionės dokumentus.
 
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lankytojai:852
Reitingas: (2 vertintojai)
Sukūrimo data:02/18/10
Paskutinieji pakeitimai:02/18/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį