Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Profesinio informavimo diena
 Gražia tradicija tapo „Volungės“ pagrindinėje mokykloje kelintus metus organizuojama profesinio informavimo diena. Jos tikslas- padėti mokiniams pažinti save, įvertinti savo gebėjimus ir nustatyti profesinius ketinimus.Stengiamės, jog kasmet organizuojami renginiai taptų įdomesni, patrauklesni ir informatyvesni mokiniams, todėl jiems rengiamės iš anksto, į tai kryptingai organizuojama visa PIT veikla. Kompetentingos pagalbos visuomet sulaukiame iš Profesinio rengimo centro, Alytaus darbo rinkos mokymų ir konsultavimų tarnybos, bei įvairių įmonių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.

Šį kartą nutarėme supažindinti 6-tų, 7-tų ir  8-tų klasių mokinius su kirpėjos, socialinio slaugytojo, policininko ir psichologo profesijomis. Į pagalbą pasikvietėme šių profesijų atstovų.
       6-tų klasių mokiniai dalyvavo šukuosenų konkurse. Kūrybiniame procese jiems padėjo Profesinio rengimo centro kirpėjos specialybės mokinės ir jų profesijos mokytoja Angelė Maslauskienė. Buvo renkama stilingiausia, profesionaliausia, romantiškiausia, fantastiškiausia ir ekstravagantiškiausia šukuosena.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Policininko profesija besidomintys mokiniai dalyvavo susitikime su nepilnamečių reikalų inspektore Irma Kidzevičiūte ir Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato personalo skyriaus fizinio ir kovinio parengimo grupės vyresniuoju specialistu Edmantu Svirinavičiumi. Mokiniams buvo įdomu daugiau sužinoti apie galimybę įsigyti šią profesiją, apie jos reikalingumą.
      Mokyklos skaitykloje Profesinio rengimo centro vyresnioji profesijos mokytoja Regina Prieskienienė ir profesijos mokytoja Rasuolė Kundrotienė bei jų mokinės kalbėjosi su socialinių slaugytojų profesija besidominčiomis merginomis. O  mokyklos psichologė Asta Mastauskienė papasakojo mergaitėms apie psichologo profesiją, diskutavo valgymo sutrikimų tema.
      Jaunam žmogui labai svarbu pažinti save, surasti savąjį ,,aš“, todėl pakvietėme Alytaus miesto pedagoginės psichologinės tarnybos specialistes, kad atliktų įvairius testus, kurie padėtų išsiaiškinti asmenines mokinių savybes, gabumus. Psichologė Vilija Šiugždinytė su 10c klasės mokiniais atliko profesinio tinkamumo gebėjimų testą. Vyresnioji specialistė Marytė Kondratavičiūtė ir planavimo skyriaus vedėja Daiva Antanavičiūtė su 10a ir 10b klasių mokiniais atliko Holland(o) testą , o su devintokais- profesinių interesų testus. Atlikti testai parodė mokinių interesus, polinkius vienai ar kitai sričiai.  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
    Kiekvieną pavasarį 10-tų klasių mokiniams labai svarbu nuspręsti,  kurioje ugdymo įstaigoje tęsti mokymąsi, kokius mokomuosius dalykus pasirinkti, kaip sudaryti individualius mokymosi planus. Todėl direktoriaus pavaduotoja ugdymui Bronislava Stalauskienė supažindino juos su vidurinio ugdymo programa ir individualių mokymosi planų sudarymo metodika.9-tų klasių mokiniai, integruoto technologijų ir PIT projekto ,, Atrask save“ dalyviai, pristatė savo baigiamąjį darbą, kurio tikslas- supažindinti 10-okus su keliu, kurį reikės nueiti, norint protingai ir pagrįstai apsispręsti renkantis mokymosi kryptį 11-oje klasėje.          
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Buvo renkama stilingiausia, profesionaliausia, romantiškiausia, fantastiškiausia ir ekstravagantiškiausia šukuosena.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
     Daugeliui įstrigo vieno iš svečių- E. Svirinavičiaus pasakyta mintis: ,,Sakoma, kad žmogus gimsta du kartus. Pirmą kartą, kai ateina į šį pasaulį, antrą kartą, kai atranda savo vietą po saule.“ Šios dienos renginiais ir stengėmės prisidėti prie to, kad mokiniai gebėtų atrasti savo vietą po saule.

„Volungės“ pagrindinės mokyklos prancūzų kalbos mokytoja metodininkė, profesijos patarėja    
Lankytojai:3843
Reitingas: (3 vertintojai)
Sukūrimo data:02/21/10
Paskutinieji pakeitimai:02/21/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį