Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
DEŠIMTOKŲ IŠLEISTUVĖS
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
        Gegužės 28 dieną mūsų mokykloje vyko dešimtokų išleistuvės. Kad ir kaip būtų gaila, kitą rugsėjį mūsų dešimtokai sutiks jau kitose mokyklose. Devintokai ir jų auklėtojos pasistengė, jog ši šventė mokyklą paliekantiems mokiniams paliktų neišdildomą įspūdį. Šių metų šventės simboliu buvo  laivas. Vyravo dvi spalvos: mėlyna ir balta. Jos ir buvo naudojamos puošiant klases, aktų salę bei fojė. Čia buvo pakabinti žodžiai „Gero vėjo“, kurie lydėjo dešimtokus visos šventės metu.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visos trys dešimtokų klasės plojimais buvo sutiktos mokykloje ir gyvu mokinių koridoriumi visi buvo palydėti į kabinetus. Pertraukų metu grojo muzika, vyko trumpi šokiai. Na, o 12 valandą dešimtokai bei jų mokytojai buvo pakviesti į  jiems skirtą renginį, kurį vedė devintokai. Renginio metu buvo rodomas trumpas bei nuotaikingas filmas, sukurtas apie dešimtokus, visiems šoko ir dainavo mokyklos artistai, gero vėjo dešimtokams linkėjo vienas iš auklėtojų bei mokyklos direktoriaus pavaduotoja.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Žinoma, nebuvo apsieita ir be linksmų nominacijų. Laimėtojams buvo dovanojami simboliniai inkarai bei žiūrovų plojimai. Dešimtokai dainavo, dėkojo už surengtą šventę ir simboliškai apdovanojo devintokus. Renginio pabaigoje visi devintokai dainavo  „Gero vėjo“ bei „Aitvaras“. Visi buvo patenkinti švente, o devintokai džiaugėsi, kad pateisino dešimtokų lūkesčius.
Lankytojai:4903
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:06/06/10
Paskutinieji pakeitimai:06/06/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį