Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 10 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Apmąstymai
                                           
 
  Kas aš esu? Šį klausimą galėtume užduoti kiekvienas sau. Vieni žmonės nugyvena visą gyvenimą ir nė nesusimąsto, kodėl gyveno tuos ištisus metus? Kas jie yra?
  Mes-visi kartu esame bendrija, žmonija. Be žmonijos, jos darbo nematytume to, ką matome kasdien šalia savęs: savo draugus, mokytojus, tėvus ir t.t.
  Žmogus tai mąstanti būtybė, kuri jaučia, myli. Žmogus, kaip ir Dievas yra pasaulio kūrėjas. Ne veltui XXIa. dėl įvairių pasiekimų vadinamas technikos amžiumi. Mokslo, sporto, meno, kiekvienoje srityje žmogus vis tobulėja ir tobulėja.
  Aš kvėpuoju, aš jaučiu, pagaliau aš gyvenu!.. Aš gyvenu dėl šeimos, dėl savo artimųjų, dėl tų, kuriuos myliu ir, kurie myli mane.
  Kiekvienas žmogus turi savo teises ir pareigas. Mokinys privalo mokytis, jam tai nuolat primena mokytojai, namo parėjus tėvai pataria, jog reikia galvoti apie savo ateitį.
  Daugeliui iš mūsų, moksleivių atrodo, nusispjaut ant tų mokslų, tačiau kiekvienas kažkada anksčiau ar vėliau subręsta ir pradeda galvoti apie mokymąsi, o vėliau, ir apie darbą.
  O teises mes turime visi. Mokykloje turime teisę atsakinėti ir būti įvertinti, tačiau ir mokyojos turi teisę parašyti dvejetą už neišmoktą pamoką.
 
 Pagaliau mes turime teisę suklysti...
Lankytojai:967
Reitingas: (5 vertintojai)
Sukūrimo data:11/26/03
Paskutinieji pakeitimai:03/14/04
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
NuomoneDarius012/10/06
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį