Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla
Turinys
Žurnalo komentarai
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Laisvalaikis Alytuje
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Alytus - nedidelis miestas. Tačiau netgi nedidelio miesto gyventojams reikia pramogų, Ypač jaunimui.
  Pasakojimą apie Alytaus linksmybes pradėkime ramesnėse vietose. O jų Alytuje gausu.Beveik prie kiekvienos lengviau privažuojamos Nemuno kranto dalies, pavasario ir vasaros savaitgaliais vyksta tikrasis gyvenimas. Dienas čia leidžia iškylaujančios šeimos, o vakarus – gamta pasigrožėti norintis jaunimas. Dalis šios grupės jaunimo neapleidžia savo mėgiamų vietų netgi žiemą ir ankstyvą pavasarį.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Iš dailios dzūkijos gamtos persikelkime į Alytaus centrą. Kai kas šia vietą, Alytaus dalį, vadina Dzūkijos pramogų centru. Iš tiesų, gal ir ne be reikalo. Vidutiniškai kas 50m. čia gali rasti beveik visas alytiškiu pamėgtas kavines bei klubus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Maždaug prieš metus Alytuje buvo pastatyta šis stiklinis pastatas, kurios šeštame aukšte įsikūręs "Stiklinis restoranas", dar turintis kavinę. Restorane vakarus mėgsta leisti žmonės, kuriems patinka rami aplinka, kavinėje galima rasti nemažai jaunimo norinčio ramiai praleisti vakarą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
  Panašaus pobūdžio yra nauja, neseniai Alytuje atsidariusi kavinė-restoranas-viešbutis „Vaidila“, restoramas“Duetas“, taip pat restoranas „Senas namas“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Jaunimas mėgstantis šokti, bei linksmintis skambant trankiai muzikai, mieliau renkasi tokias įstaigas kaip „Palermo“ (dažnai vadinama tiesiog „pica“), „Geinį“, „Šikšnosparnį“ ar „Spirit‘ą“. Nors įėjimas į šiuos klubus mokamas, jie pritraukia nemažą dalį jaunimo.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
     “Be abejo, Alytus turi ir vietą, kur nuo seno maištingasis jaunimas pasaulį kenčia, šneka negražiai apie mamą, tėtį ir Jėzų Kristų ir piktažodžiauja ant "Maximos".” Taip skverą, esantį pačiame miesto centre, apibūdina vienas portalo www.omni.lt žurnalistas. Šiam skverui daugiausia gyvybės įkvepia „Dailės mokykla“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
   Alytuje taip pat egzistuoja kelių asmenų suburta house muzikos mėgėjų, „nepelno siekianti“ organizacija pasivadinusi  „House classics“. „Pagrindinis šios organizacijos tikslas išlaikyti ir propoguoti house stiliaus ir apskritai visą progresyviąją muziką Alytuje.“, skelbia šios organizacijos internetinis puslapis http://www.houseclassics.tk . Nors šios organizacijos organizuojamuose renginiuose tikrai labai trūksta kondicionieriaus, arba bent jau elementaraus lango, taip pat pasirenkamos ne pačios didžiausios patalpos, renginiai gausiai lankomi. House‘o vakarėliai vyksta „Skrydyje“. Taigi manau pagrindinis šios organizacijos tikslas yra gan sėkmingai vykdomas.
Pagal Arminą Višinską
Lankytojai:5384
Reitingas: (31 vertintojai)
Sukūrimo data:03/19/04
Paskutinieji pakeitimai:04/05/04
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2021 Alytaus ,,Volungės'' pagrindinė mokykla Perjungti į Bibliotekos lygmenį