ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Forumas Lietuva 2008
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kristianstado fontanas
Rugsėjo 18 – 22 dienomis dalyvavau forume Švedijoje ekonomikos mokytojos Tamaros Božok ir Lietuvių-švedų organizacijos iniciatyva. Švedijoje apsistojome Kristianstade, Kristiano Ketvirtojo viešbutyje. Penktadienis buvo skirtas pažintinėms išvykoms po miestą bei supažindinimui su šeštadienio programa, ką turėsime daryti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Konferencijų salėje
Šeštadienis buvo pagrindinė darbo diena. Seminarų dalyviai buvo suskirstyti į 5 grupes. Mūsų grupė vadinosi „Sveikatos centras. Kaip dirbti, norint sėkmingai įgyvendinti šią idėją?“ Mūsų darbo esmė buvo sukurti verslo planą. Jį kurti bei pristatyti reikėjo angliškai. Darbą pradėjome 9 val., o baigėme 18 val., tad diena buvo ganėtinai varginanti ir sunki. Po darbo mūsų laukė iškilminga vakarienė vietiniame teatre ir pasivaikščiojimas po naktinį Kristianstadą.
Sekmadienis buvo skirtas darbams  apibendrindrinti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Gimnazija, kurioje vyko forumas
Lūkesčiai ir įspūdžiai: tikėjausi daugiau ekonomikos bei rimtų dalykų. Švedija, kaip ir dauguma pasaulio valstybių, nespaudžia mokinių bei studentų taip, kaip tai yra daroma Lietuvoje. Mums reikėjo sukurti elementarų verslo planą; nebuvome įsprausti į jokius pinigų limito rėmus. Nereikėjo jokių konkrečių skaičiavimų, įrodymų. Viskas paprasta ir lengva. Žmonės iš Lietuvos toli gražu nebuvo ekonomikos olimpiadų dalyviai, kaip maniau prieš vykdamas. Atrodė, jog pasiūlė bet kam, kas mokosi vidutiniškai ar šiek tiek geriau...
Nauda: anglų kalbos praktika, naujos pažintys, svetimos šalies aplankymas.

Lankytojai:2551
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:09/24/08
Paskutinieji pakeitimai:09/24/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį