ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Europos kalbų diena
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rugsėjo 26-oji – tarptautinė Europos kalbų diena. Ta proga ir mūsų gimnazijoje vyko renginys. Kadangi balandžio mėnesį minėsime rašytojo Jono Biliūno 130-ąsias gimimo metines, tai ir kalbų dienos popietę susiejome su būsimu jubiliejumi.
Gimnazistai kalbų dienai rengėsi iš anksto – į anglų, vokiečių, rusų ir prancūzų kalbas vertė J.Biliūno apsakymo “Laimės žiburys” ištraukas. Geriausių vertimų autoriai skaitė savo darbus salėje gausiai susirinkusiems mokiniams. Geriausia vertėja į rusų kalbą buvo pripažinta Kristina Beinorytė (4C), į prancūzų kalbą - Dovilė Esmantaitė (4C), į vokiečių kalbą - mokinių grupė: Vaida Kymantaitė (2B), Živilė Gudonytė (2B), Marija Adamonytė (2B) ir Gediminas Bružas (2B), geriausiu vertėju į anglų kalbą – Rytis Makauskas (4A). Lietuviškai J.Biliūno kūrybą skaitė Adelė Aglinskaitė (3B) ir Edvinas  Gogelis (1B).
Buvo labai įdomu klausyti, kaip rašytojo žodis skamba įvairiomis kalbomis. O gal atsiras ir tokių gimnazistų, kurie  į kitas kalbas išvers ir visą Jono Biliūno kūrybą?
Lankytojai:2916
Reitingas: (10 vertintojai)
Sukūrimo data:09/26/08
Paskutinieji pakeitimai:09/29/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį