ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kalbų Kengūros projektas
Praėjusių mokslo metų pavasarį mūsų gimnazijoje vyko Kalbų Kengūros projektas anglų, vokiečių, rusų ir prancūzų kalbomis penkiais lygiais. Lygiai paskirstomi pagal tai, kelintus metus mokinys kalbos mokosi. Šiame projekte dalyvavo gausus būrys biliūniečių – net 140 mokinių nuo 4 iki 12 klasės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kalbų "kengūriukams" geros nuotaikos netrūko...
Šių metų rugsėjo 26 dieną projekto dalyviai buvo pakviesti į Apdovanojimų šventę, kuri vyko Utenos Pramogų arenoje Vilniuje. Geriausiai sekėsi 7b klasės mokinei Benitai Kiliutei, kuri parodė puikias anglų kalbos žinias (surinko 193 taškus iš 200) ir buvo apdovanota Sidabrinės Kengūros diplomu, ir 8b klasės mokinei Kornelijai Leščiūtei, kuri už labai geras rusų kalbos žinias (191 taškas iš 200) buvo apdovanota Oranžinės Kengūros diplomu. Dovanų mergaitės gavo ir po įdomią knygą.
Kiti mokiniai gavo Žaliosios Kengūros padėkas ir du enciklopedinius leidinius.
Norime pasidžiaugti, kad mes ne tik dalyvavome šioje puikioje šventėje, bet ir patys koncertavome. 3C klasės gimnazistas Žygimantas Pajuodis rytų aukštaičių tarme skaitė lietuvių liaudies pasaką “Elenėla ir velnias pirty”, tos pačios klasės gimnazistė Adelė Aglinskaitė lotyniškai deklamavo Kvinto Horacijaus Flako eilėraštį “Ad Leukonoen”, N.Bedingfield dainą “Soulmate” anglų kalba dainavo 4C klasės gimnazistė Kristina Beinorytė. Mokinius ruošė lietuvių kalbos mokytoja Ona Jakimavičienė ir muzikos mokytoja Violeta Navalinskienė.
Aš, kaip projekto koordinatorė, visiems projekto dalyviams norėčiau padėkoti už aktyvų ir sėkmingą dalyvavimą. Linkiu ir toliau domėtis kalbomis, kultūra ir siekti dar geresnių rezultatų.
Lankytojai:3450
Reitingas: (17 vertintojai)
Sukūrimo data:09/30/08
Paskutinieji pakeitimai:09/30/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį