ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Apie Dovilę...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vieno kūrinio galerijoje eksponuojamas naujas darbas – tai Dovilės Esmantaitės, 4C klasės gimnazistės, siuvinėtas paveikslas.
Žavi nepaprastas autorės kruopštumas, gebėjimas parinkti spalvas... Paveikslas, kurį siuvinėjo trijų vasarų lietingais vakarais, dvelkia šiluma, ramybe, kurios taip trūksta mūsų beprotiškai lekiančiame laike... Atrodytų, kad laikas trumpam sustojo, galime tiesiog pasėdėti ir pamąstyti apie kažką labai artimą ir mielą...
Labai gera kalbėtis su Dovile. Mielas, šiltas, besišypsantis žmogus. Dovilė pasakoja, kaip pradėjo siuvinėti. Pasirodo, pradžia buvo mokykloje per darbų pamokas. Mergaitei patiko siuvinėti. “Be to,- sako ji,- kažką pradėjusi daryti, negaliu numesti nebaigusi, esu pareiginga.” Pagalvoju, kad man tokio užsispyrimo ir kruopštumo labai trūksta...
Dovilė pasakoja, kad pomėgį siuvinėti turi ir jos teta. Mergina negaili gerų žodžių savo giminaitei, sako, kad iš jos daug ko išmoko.
Prašau, kad papasakotų apie save daugiau. Dovilė šypsosi: ”Mėgstu matematiką, idealią tvarką, rankų darbo gaminius, jūrą. Dažnai svajoju, šoku iki nugriuvimo, likusi viena namie dainuoju. Šokinėju per tvoras, skaitau knygas, norėjau būti balerina. Žaidžiu krepšinį, auginu gėles, jodinėju. Skendau su valtimi, bijau gyvačių, domiuosi šunimis. Lukštenu saulėgrąžas, šypsausi, gaminu maistą. Uogauju, galiu sublizgėti, nemėgstu ilgų nagų. Daug juokiuosi, žvejoju, noriu laimėti loterijoje. Noriu nustebinti, nešokčiau iš lėktuvo, laukiu vasaros. Renku akmenukus, erzinu draugus, tikiuosi svajonių išsipildymo...”

Šypsausi ir aš – graži tavo siela, Dovile...

Lankytojai:3158
Reitingas: (39 vertintojai)
Sukūrimo data:10/02/08
Paskutinieji pakeitimai:10/02/08
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Nuostabu!Dovilė010/02/08
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį