ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Konkursas "Pramogauk ir verslauk"
Lapkričio 17-21 dienomis mūsų gimnazijoje vyksta Verslumo savaitės renginiai. Vienas iš jų – konkursas “Pramogauk ir verslauk”, skirtas 5-6 klasių mokiniams, besidomintiems ekonomika ir verslumu. Prieš konkursą reikėjo išsirinkti 4 narius, kurie atstovautų savo klasei
Konkurso metu penktokai buvo sugrupuoti su šeštokais. Kiekviena komanda turėjo sugalvoti sau pavadinimą. Komandos buvo išradingos: vieni pasivadino “Ekonominiais ereliais”, kiti - “Žaliaisiais”, treti - “Ekonomikos asais”.
Mokiniams teko atlikti įvairias užduotis: išspręsti kryžiažodį, sukurti reklamą nurodytai prekei, padaryti vizitinę kortelę savo sugalvotai firmai, apibūdinti verslų žmogų.
Konkurso komisijoje dalyvavo verslininkas, technikos sporto  klubo "Motosportas" atstovas R. Vitkus. Komandos turėjo pateikti svečiui kuo daugiau klausimų, susijusių su jo verslu.
Ir konkurso organizatoriams, ir dalyviams, ir komisijos nariams laikas neprailgo, visų nuotaika buvo puiki. Ypač džiaugėsi “Žalieji”, laimėję konkursą vienu tašku
Lankytojai:2548
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:11/20/08
Paskutinieji pakeitimai:11/20/08
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį