ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Neakivaizdinė matematikos mokykla
Nuo spalio mėn. 16 d. iki gruodžio mėn. 5 dienos mūsų gimnazijoje vyko Gabių vaikų ir jaunimo ugdymo projekto “Neakivaizdinė matematikos mokykla” veikla. Projekte dalyvavo gabiausi 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių matematikai ( apie 90 mokinių). Dauguma projekte dalyvavusių mokinių lanko jau 5 metus mūsų gimnazijoje veikiančią Neakivaizdinę matematikos mokyklą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pirmieji projekto veiklą pradėjo II-IV gimnazijos klasių mokiniai. Spalio 16-ąją ir lapkričio 6-ąją gimnazistams paskaitų ciklą “Ekstremumai be išvestinių” skaitė VPU docentas Juozas Šinkūnas. Mokiniai sprendė olimpiadinius, netradicinius uždavinius, skaičiavo ekstremumus, aiškinosi namų darbų užduotis. Gimnazistai įsivertino savo matematinius gebėjimus, suvokė matematikos žinių svarbą šiuolaikiniame pasaulyje. Docentas J.Šinkūnas supažindino matematikos mokytojus su dalyko naujovėmis, pasakojo apie mokytojų rengimo VPU problemas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lapkričio 19-ąją – gruodžio 3-ąją vyko antrasis projekto etapas. 5-8 ir I gimnazijos klasių mokiniams mokymų ciklą “Olimpiadinių uždavinių sprendimas” vedė KTU gimnazijos direktoriaus pavaduotojas, mokytojas ekspertas Leonas Narkevičius. Šio mokytojo paruošti mokiniai iš Pasaulinės matematikos olimpiados parvežė ne tik sidabro, bet ir aukso medalį.
Mokiniai noriai mokėsi spręsti įvairius uždavinius, pratinosi logiškai mąstyti. Justas Bunikis, Arnas Bogužas, Benita Kiliūtė buvo pakviesti į šeštadieninę KTU matematikos mokyklą. Mokiniai jau sprendžia mokytojo internetu atsiųstas užduotis, laukia įvertinimų ir naujų užduočių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Projekto veiklą mokiniai užbaigė išvyka į Lietuvos etnokosmologijos muziejų ir Molėtų observatoriją, klausėsi labai įdomių pasakojimų apie Visatą, nežemiškas civilizacijas.Visata begalinė ir realiųjų skaičių aibė begalinė – lygino mokiniai.
Džiugu, kad šiame projekte dalyvavę mokiniai įgijo daugiau matematinės patirties, žinių ruošiantis matematikos olimpiadoms ir konkursams.  

Lankytojai:5537
Reitingas: (47 vertintojai)
Sukūrimo data:12/17/08
Paskutinieji pakeitimai:12/17/08
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
šauniausiaex abitūra001/27/09
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį