ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Renkame populiariausią knygą
Dalyvaudami LRT, Kultūros ministerijos ir Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos
organizuotoje Metų knygos rinkimų akcijoje, laimėjome projektą "Kviečiu į Knygų šalį", kurį gimnazijoje organizavo bibliotekininkė A.Sabaliauskaitė ir lietuvių k. mokytoja D.Andriuškevičienė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kelios 5b klasės mokinės skaitė pasiūlytas keturias geriausias šiuolaikinių lietuvių autorių knygas paaugliams, paskui jas pristatė savo klasės draugams ir 5a klasės mokiniams. Vaikai buvo kviečiami balsuoti už labiausiai patikusią knygą internete.
Keletas žodžių apie perskaitytas knygas.
Indrė: “Aš skaičiau Violetos Palčinskaitės knygą “Stebuklinga Mocarto fleita”. Tai pasaka, sukurta pagal V.A.Mocarto operos “Užburtoji fleita” libretą. Pasakos veikėjai patiria įvairiausių nuotykių ir išbandymų, kol randa kelią į laimę. Siūlau šią knygą tiems, kas mėgsta pasakas – nesigailėsit.”
Živilė: “Aš perskaičiau Editos Milaševičiūtes knygą ”Įsimylėjelių stovykla”.
Šioje knygoje aprašomi 14-metės Ugnės nuotykiai. Ji buvo įsimylėjusi patį gražiausią aštuntoką Liutaurą. Netikėtai jis jai pasiūlė vykti į stovyklą. Mergaitė buvo be galo laiminga. Stovykloje ji nusivylė juo ir sutiko kitą vaikiną. Man ši knyga labai patiko ir siūlyčiau ją  visiems perskaityti.”
Kristina:”Skaičiau Rimtauto Rimšo “Ne Karinbų kruizas”. Šioje knygoje pasakojama apie devynmetį berniuką Ignotą, kuris su seneliu išplaukė į jūrą. Jis patyrė daug nuotykių, susipažino su jūros gyvenimu, išmoko valdyti jachtą. Šią knygą siūlyčiau perskaityti berniukams.”
Mums buvo smagu skaityti ir rinkti populiariausią knygą paaugliams.

Lankytojai:2686
Reitingas: (17 vertintojai)
Sukūrimo data:01/22/09
Paskutinieji pakeitimai:01/22/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį