ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Apie meilę fotografijai
Popamokinės veiklos pasirinkimas mūsų gimnazijoje didžiulis – kiekvienas gali rasti įdomią, „dūšiai“ mielą veiklą. Vieniems patinka sportuoti, kitiems megzti, tretiems „gliaudyti“ matematikos uždavinius, rašyti eiles ar planuoti karjerą. Nemažai biliūniečių domisi fotografija.
Fotografų būreliui vadovauja žymus mūsų krašto fotomenininkas Alfredas Motiejūnas. Manau, daugelis pažįsta aukštą, žilstelėjusį, simpatišką vyriškį, bet tikrai ne visi žino, kad jis taip pat biliūnietis... A.Motiejūnas sakė, kad būtent mokykloje ir gimė meilė fotografijai. Foto būreliui tada vadovavo dabar jau šviesios atminties mokytojas Jonas Juknevičius. Dabartiniame gimnazijos ūkvedžio kabinete buvo įsikūrusi nedidelė laboratorija, kurioje mokiniai mokėsi daryti nuotraukas...
Dirbti būrelio vadovu A Motiejūną pakvietė mūsų gimnazijos direktorė. Paklaustas, ar patinka dirbti su mokiniais, vadovas iškalbingai nusišypso. Aš žinau, kad kantrybės mokytojui tikrai reikia. Juk daugelis ateina manydami, kad fotografuoti tikrai moka ir iš vadovo laukia tik pagyrimų. Mokytojas kaip reta sugeba linksmai paaiškinti klaidas, pamokyti, kaip reikia rūpintis fotoaparatu. Esu įsitikinusi, kad daugumą į būrelį traukia ne tik meilė fotografijai, bet ir vadovo asmenybė. Tai linksmas, šiltas ir malonus žmogus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Alfredas Motiejūnas su mokiniais Lietuvos moksleivių fotografijos konkurse - parodoje
Kuriais savo mokiniais mokytojas didžiuojasi labiausiai? Vadovas sako, kad vardinti būtų galima daug. Tai  Eglė Vasiliauskaitė (dabar jau studentė), Aira Buškutė, Beatričė Paškevičiūtė (jos nuotraukos dabar eksponuojamos Vieno kūrinio galerijoje), Uršulė Miškinytė, Romualdas Šapoka, Silvija Šukytė, Artūras Cimbalistas ir, žinoma, mūsų gimnazijos fotografijos žvaigždė Vytautas Navikas (vaikinas šiais metais tapo Lietuvos moksleivių fotografijos konkurso – parodos laureatu, jo darbai eksponuojami Vilniaus „Vartų“ galerijoje. Kitą savaitę gimnazijoje turėsime progą pasidžiaugti Vytauto darbų personaline paroda). A.Motiejūnas džiaugiasi, kad jo mokinių darbai garsina gimnaziją įvairiose parodose, skina laurus konkursuose...
Vadovas sako, kad svarbu ne tai, kiek jo mokinių pasirinks fotografo ar fotomenininko kelią. Svarbu tai, kad jie mokės gamtą, žmones matyti kitaip, gebės tai užfiksuoti ir parodyti kitiems.  
Lankytojai:3967
Reitingas: (41 vertintojai)
Sukūrimo data:01/26/09
Paskutinieji pakeitimai:01/26/09
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
patikoryškalas002/08/09
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį