ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Žemės pamoka
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rugsėjo 22-oji - išskirtinė: tai ir rudens lygiadienis, ir viena iš Europos judriosios savaitės dienų, ir diena be automobilio. Tad mes, 28 biliūniečiai iš penktų, šeštų, aštuntų bei pirmų ir antrų gimnazijos klasių, tądien surengėme kelionę dviračiais.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pirmiausia aplankėme Pavarių girininkiją. Girininkas Audrius Motiejūnas papasakojo apie savo darbą, miškų priežiūrą. Grožėjomės Pavarių akmeniu ir įspūdinga liepa, kuriai apglėbti prireikė penkių vaikinų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pakui patraukėme prie Variaus atodangos. Ši vieta unikali - tai tarsi atversta geologinė knyga. Tokias vietas reikia saugoti, mokslininkai, tyrinėdami atodangas, gali paaiškinti daugelį Žemės istorijos paslapčių. Aplinkosaugininkas Audrius Pilka, kurio klausėme labai susidomėję,  sakė, kad jo darbas įdomus, o kartais net ir pavojingas. Aš galėčiau pridurti, kad aplinkosaugininkų darbas labai reikalingas - juk jie labiausiai rūpinasi, kad mūsų planeta nebūtų teršiama ir niokojama.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pailsėję prie Arklio muziejaus ir pasitiprinę, mynėme pedalus iki Anykščių regioninio parko būstinės. Regioninio parko direktorius Kęstutis Šerepka pasakojo jo vadovaujamos įstaigos veiklą, gavome dovanų - lankstinukų apie mūsų gimtąjį kraštą.
Namo grįžome pavargę, bet linksmi. Manau, kiekvienas, kuris važiavo į šią kelionę, man pritars, jog kartais labai šaunu ir naudinga automobilį pakeisti dviračiu!
Lankytojai:3957
Reitingas: (13 vertintojai)
Sukūrimo data:09/23/09
Paskutinieji pakeitimai:09/23/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį