ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Forumas Kėdainiuose
Š. m. rugsėjo 18 – 20 dienomis Kėdainiuose vyko forumas „Švedija 2009“, organizuotas lietuvių ir švedų draugijos. Anykščių Jono Biliūno gimnazija taip pat yra aktyvi šio kasmetinio renginio dalyvė. Tad ir šiais metais jame dalyvavo mūsų mokyklos gimnazistai – Roberta Rutkauskaitė, Sandra Gričiūtė ir Ernestas Lingaitis – bei mokytoja Tamara Božok.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visi forumo dalyviai buvo suskirstyti į jaunimo ir suaugusiųjų grupes. Lektoriai Greta ir Nerijus pasitiko jaunimą iš Švedijos ir Lietuvos labai šiltai, pasiūlė linksmus ir įdomius susipažinimo žaidimus bei kūrybines užduotis. Tai padėjo skirtingų šalių atstovams užmegzti pažintis, priprasti, jog bendravimas forume vyksta tik anglų kalba.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vėliau vyko diskusija „Jaunimo veikla Lietuvoje ir Švedijoje: panašumai ir skirtumai“. Forumo dalyviai miesto gatvėse ėmė interviu iš praeivių ir rinko informaciją apie vietinio jaunimo laisvalaikio praleidimo formas, pomėgius. O vakare laukė koncertas, kuriame dainavo ir grojo Kėdainių muzikos mokyklos atstovai.
Kitą dieną susirinkome aptarti seminaro „Demokratija ten, kur aš gyvenu“ rezultatus. Kiek vėliau visi forumo „Švedija 2009“ dalyviai suplūdo į evangelikų – reformatų bažnyčią, kur vyko forumo baigiamasis renginys.    
Lankytojai:2320
Reitingas: (9 vertintojai)
Sukūrimo data:10/21/09
Paskutinieji pakeitimai:10/21/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį