ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Baltasis badas
Senokai bebuvo tokia žiema - labai šalta, snieguota.. Šąlame visi: ir vaikai, ir suaugusieji.. Ne mažiau šalta ir Mikierių girininkijos žvėreliams. Jiems į pagalbą suskubo mūsų gimnazijos mokiniai, paskatinti mokinių mažojo parlamento akcijos “Baltasis badas” iniciatorių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šioje akcijoje mokiniai dalyvavo visą sausį, o ruoštis ėmė dar rudenį -  rinko ir džiovino kaštonus - mėgstamiausią danielių pašarą. Sausį mokiniai pradėjo nešti į mokyklą įvairias daržoves: morkas, kopūstus, burokus, obuolius, bulves. Vienas mokinys nepagailėjo žvėreliams ir salotų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Aktyviai akcijoje dalyvavo ir pradinukai, ir vyresnieji mokiniai: Oksana Belousova, Justina Umbrasaitė, Ligita Puleikaitė (6a); Kamilė Laskauskaitė, Gabrielė Čypaitė, Rugilė Petrauskaitė (5b); Vesta Pakalnytė, Lukas Kažukauskas, Gabrielė Kizytė, Aivaras Vitkus ir visa 5a klasė; Lina Baltrūnaitė, Matas Vaičius, Eigirdas Rutkauskas, Indrė Jankauskaitė, Kristina Kukarevičiūtė (6b); Laurynas Vaitkūnas, Simona Misiūnaitė, Edvinas Pačinskas, Saulius Tulauskas (7a); Audrius Kazanavičius (7c); Gendrė Trofimovaitė, Ugnė Vertelytė (6c); Snieguolė Adamonytė, Eglė Kazakevičiūtė, Živilė Šiukščiūtė ir visa 8c klasė; Evelina Karvelytė ir visa 2A klasė; Živilė Gudonytė, Tomas Blažys (3B).  
Ačiū visiems už pagalbą Mikierių girininkijos žvėreliams! Gera žinoti, kad nors dalis žvėrelių šaltuoju metų laiku bus sotūs.
Lankytojai:4510
Reitingas: (15 vertintojai)
Sukūrimo data:02/02/10
Paskutinieji pakeitimai:02/03/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį