ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Akcija "Savaitė be patyčių"
Ne paslaptis, kad bene aktualiausia problema mokyklose yra patyčios. Todėl VšĮ „Vaikų linija“ kovo 22-26 dienomis organizuoja akciją „Savaitė be patyčių“. Šios akcijos parteriai – LR Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių parlamentas, Lietuvos moksleivių sąjunga, VšĮ Paramos vaikams centras, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras, Olweus International, Skalvijos kino centras ir Nordea Bank Lietuva.
Šioje akcijoje aktyviai dalyvauja ir biliūniečiai. 5-8 klasių mokiniams buvo rodomas filmas „Nekentėk tyloje“, vyko šio filmo aparimas kartu su gimnazijos psichologe ir socialine pedagoge. Šių klasių mokiniai ir jų auklėtojai klasių valandėlių metu kalbėjosi apie patyčiais mokykloje, klasėje. Mokiniai buvo skatinami atpažinti šį reiškinį ir pasakyti savo nuomonę apie matomą arba patiriamą smurtą. Kelių klasių mokiniai susitiko su policijos komisariato darbuotojais, buvo supažindinti su teisės aktais, nurodančiais kiekvieno atsakomybę už savo poelgius.
Nors mūsų mokykloje apie patyčias kalbama dažnai, tikimės, jog ši akcija paskatins dar labiau atkreipti dėmesį į smurto problemas. Įvairūs renginiai – klasių valandėlės, susitikimai su policijos ir teisėsaugos darbuotojais, pokalbiai, diskusijos – padės mokytis gyventi ne smurtaujant ir tyčiojantis, bet ištiesiant kitam pagalbos ranką.
Lankytojai:1717
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:03/25/10
Paskutinieji pakeitimai:03/25/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį