ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Popietė Niūronyse
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Saulėtą balandžio 15-osios popietę Biliūnų sodyboje Niūronyse vyko knygos "100 metų su Jonu Biliūnu" aptarimas. Mokinių ir mokytojų rašinių knygą pristatė lietuvių kalbos mokytoja Virginija Žalatkovienė ir jos mokiniai.
Knygos sudarytoja muziejininkė Alma Ambraškaitė papasakojo knygos atsiradimo istoriją. "Mes dažnai rengiame rašinių ir piešinių konkursus įvairių jubiliejų progomis. Rengėme ir Jono Biliūno kūrybos šimtmečiui paminėti. Vaikai ir mokytojai nuoširdžiai atsiliepė į mūsų kvietimą, parašė apie tūkstantį rašinių. Nenorėjome, kad išsakytos mintys gulėtų muziejaus archyvuose. Sumanėme išleisti knygą, kad visi galėtų džiaugtis. Knygoje rasite visų, kurie rašė konkursui, pavardes, darbų ištraukas ar visus kūrinius."
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Knygos ištraukas skaitė mokytojos Virginijos mokinės, Kamilės Laskauskaitės ir Gretos Šiaučiūnaitės rašinius perskaitė pačios autorės.
Mokytoja Virginija džiaugėsi, kad vaikus dar jaudina rašytojo kūryboje keliamos problemos. Žinoma, sakė ji, yra ir tokių, kurie niekuomet nesupras novelės "Kliudžiau" veikėjo prisipažinimo, kodėl "vienatinis gyvenime šūvis" buvo laimingas...  
Po skaitymų malonios Biliūnų sodybos saugotojos visus pavaišino nuostabia arbata.
Lankytojai:2480
Reitingas: (15 vertintojai)
Sukūrimo data:04/15/10
Paskutinieji pakeitimai:04/15/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį