ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Žinių turnyras
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Balandžio 21 – ąją mūsų gimnazijoje vyko komandinis žinių turnyras, kuriame dalyvavo 8- 12 klasių mokiniai. Konkursą organizavo mokytojos Almyra Sabaliauskaitė ir Violeta Alsienė bei mokiniai – Arijus Kulikauskas, Emilija Musteikytė, Eivinas Gailiūnas, Ieva Povilaitytė, Rugilė Skairytė ir Benita Kiliutė. Šie mokiniai 2009 - ais metais dalyvavo respublikiniame eruditų turnyre ir laimėjo antrą vietą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Norinčių dalyvauti ir išmėginti savo jėgas netrūko – 40 dalyvių buvo suskirstyti burtų keliu į 8 komandas pagal spalvas. Pirmiausia jie atliko 30 - ties klausimų iš įvairių sričių testą, paskui turėjo atpažinti augalus ir jų dalis. 3 - oji užduotis daugeliui buvo pati įdomiausia, nes prireikė ne tik žinių, bet ir lakios vaizduotės. Paskutinė užduotis buvo sunkiausia – iš video siužetų reikėjo atpažinti svarbiausias ES institucijas. Tik viena komanda paskutinę užduotį atliko puikiai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad labiausiai sekėsi “Juodajai” komandai, kurią sudarė Iveta Mikalajūnaitė, Mantvydas Verbickas, Ramūnas Gilvydis, Marija Grinaitė ir Rasa Bunikytė.
Smagu, kad renginys sulaukė dėmesio – ne vienas mokinys norėtų dalyvauti kitų metų konkurse. Galbūt įgyvendinsime gimnazijos direktorės Reginos Drūsienės idėją – varžysimės su mokytojų eruditų komanda.

Lankytojai:4231
Reitingas: (20 vertintojai)
Sukūrimo data:05/05/10
Paskutinieji pakeitimai:05/05/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį