ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ekskursija Trakuose
Gražų gegužės 12 dienos rytą 5a ir 5b klasės išvažiavo į Trakus. Oras buvo lyg užsakytas – švietė saulutė, buvo labai šilta.
Atvažiavę į Trakus pirmiausia aplankėme nedidelę kavinukę. Ant prekystalio buvo prikrauta daugybė šokoladinių saldainių. Supratome – čia vyks šokoladinių saldainių gaminimo pamokėlė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Malonios kavinukės darbuotojos aprengė mus kaip tikrus saldainių specialistus – vilkėjome prijuostes ir galvos apdangalus.
Netrukus visi suėjome į šokoladinių saldainių gaminimo patalpą. Sustojome aplink didelius stalus. Maloni darbuotoja mums aiškino, iš kur atsiranda šokoladas, rodė, kaip reikia su juo elgtis prieš gaminant saldainius, uždavinėjo mums įvairių klausimų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Neilgai trukus ir mes kibome į darbą: gaminome įvairių figūrų, skonių šokoladinius saldainius. Saldainukus galėjome įdaryti migdolų riešutais, spalvotais saldainukais, įvairių spalvų marcipanu. Išrinkome ir patį gražiausią saldainį. Jo gamintoja – 5b klasės mokinė Skaistė.
Baigę gaminti saldainius vėl sugužėjome į kavinukės patalpas, paskui grįžome į autobusą. Bet tai dar nebuvo mūsų kelionės pabaiga!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Koks žmogus, atvažiavęs į Trakus, nenueis į didingąją Trakų pilį? Mes vaikščiojome po karališkus kambarius, menes. Su keliomis draugėmis pamatėme siaurus mūrinius laiptelius į viršų. Jais lipome, kol pasidarė baisoka. O kur mes atsidursime? Na, bet pasiekėme viršų ir pamatėme angą, vedančią į pilies kiemą, taigi nusiraminome.
Tą dieną Trakuose buvo daug kitakalbių mokinių. Berniukai bandė pakalbėti su jais angliškai ir, manau, jiems visai puikiai pavyko.
Po ekskursijos mielai sulipome į autobusą ir patraukėme namų link. Tikriausiai dar kelias naktis sapnuosime šokoladą ir didingą pilį...


Lankytojai:2112
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:05/12/10
Paskutinieji pakeitimai:05/13/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį