ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Matematikos popietė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Gegužės 12 dieną, trečiadienį, mūsų mokykloje vyko matematikos  popietė, kurią organizavo mokytoja Birutė Navikienė ir neakivaizdinės matematikų mokyklos mokiniai. Popietės dalyvius sveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Regina Drūsienė – matematikos žmogus. Renginio dalyviai - šeštų klasių mokiniai. Kiekvienai šeštokų klasei atstovavo komandos, kurias sudarė šeši mokiniai, labiausiai mokantys matematiką, jas žvaliai palaikė sirgaliai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visos komandos turėjo prisistatyti ir parodyti iš anksto paruoštas emblemas. Už tai jas vertino komisija – direktorės pavaduotoja Zita Mažvilienė, matematikos mokytoja Violeta Alsienė ir 8b klasės mokinė Benita Kiliutė. Komandų  kapitonams buvo pateikti du klausimai. Atsakę į juos kapitonai turėjo galimybę patikrinti ir vertinimo komisijos narių sumanumą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Įdomiausia renginio dalis – komandų varžybos. Užduočių buvo daug ne tik komandoms, bet ir sirgaliams. Šaunūs popietės vedėjai Darius ir Justina sirgaliams minė mįsles, pateikė ir kitokių užduočių – išspręsti kryžiažodį, surašyti kuo daugiau dainų, kuriose minimi skaičiai, pavadinimų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Komandų nariai gavo įvairiausių užduočių: sprendė uždavinius, dėliojo figūras… Žodžiu, bandė pasirodyti kuo geriau.
Suskaičiavusi komandų pelnytus taškus, vertinimo komisija paskelbė, kad laimėjo 6b klasė, antroje vietoje 6c, o trečioje – 6a. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir dovanėlėmis.
Lankytojai:3347
Reitingas: (25 vertintojai)
Sukūrimo data:05/13/10
Paskutinieji pakeitimai:05/13/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį