ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Dekupažo darbų paroda
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mūsų bibliotekos skaitykloje eksponuojama 6b ir 6c klasių mergaičių dekupažo ir nėrimo technika atliktų darbų paroda. Technologijų mokytoja Genovaitė Tumienė džiaugėsi savo mokinių kruopštumu, gyrė jas už kūrybingumą ir atidumą. Ji sakė, kad išpuošti padėkliuką dekupažo technika ir dar dailiais nėriniais iš tiesų gana sudėtinga net ir patyrusiems meistrams.
Pasidomėjome, kas gi tas dekupažas. Pasirodo, daiktų dekoravimo įvairiais piešinėliais techniką XII amžiuje išrado kinai. Jie pirmieji puošniu popieriumi pradėjo dekoruoti įvairius daiktus, dėžutes, net langus. Vėliau dekupažas atkeliavo ir į Europą – vokiečiai ir lenkai popierinėmis iškarpomis ėmė puošti baldus.
XVII amžius – dekupažo suklestėjimo laikotarpis. Tuo metu ypač populiarūs buvo rytietiški baldai ir daiktai. XVIII – XIX a. net aristokratės savo dailiomis rankelėmis karpė patikusius gobeleno gabalus ir puošė jais savo dėžutes, kuriose laikydavo papuošalus ir mylimųjų laiškelius, dekoravo naktinius stalelius.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dekupažo technika nepamiršta ir dabar – ne viena anykštėnė laisvalaikiu puošia senas vazas, įvairius kitus daiktus. 6b ir 6c klasių mergaičių dekupažo ir nėrimo technika išpuošti padėkliukai galbūt ne vienai kūrybingai asmenybei bus proga pabandyti kažką panašaus. Nuoširdžiai linkime sėkmės!
Lankytojai:3541
Reitingas: (18 vertintojai)
Sukūrimo data:05/18/10
Paskutinieji pakeitimai:05/18/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį