ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
5 a – EMILE B klasė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tikriausiai ne visi žinote, kad mūsų gimnazijos 5 a klasė dalyvauja projekte „EMILE“ - sustiprintai mokosi prancūzų kalbos. Mums, penktokams, tai jau antroji užsienio kalba. Šeštoje klasėje visus dalykus mokysimės lietuviškai, bet dar prisidės matematikos, istorijos, geografijos pamokų prancūzų kalba. Mes galime didžiuotis, nes tokių „Emile“ klasių Lietuvoje yra nedaug, o Utenos apskrityje mes esame vieninteliai „emiliukai“.
Per prancūzų kalbos pamokas mes mokomės taisyklingai tarti, dainuojame prancūziškas daineles, mokomės daug gražių eilėraščių, žiūrime filmus. Na, be abejo, skaitome, rašome prancūziškai. Nors mokslo metų pradžioje buvo sunkoka mokytis naujos kalbos, bet greitai pamilome ją. Pasijautėme tikrais frankofonais ir per frankofonijos dienas mūsų gimnazijoje, kai savo prancūzų kalbos įgūdžius demonstravome prancūzų kalbos mokytojoms, atvykusioms iš Panevėžio.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kadangi viena viešnių - mokytoja Vitalija Blebaitė - yra prancūzų – lietuvių, lietuvių – prancūzų kalbų žodynėlio apie maistą sudarytoja, ji mums už mūsų stropumą pažadėjo padovanoti savo žodynėlių. Smagu, kad ji savo pažadą ištesėjo - žodynėlius gavome per mūsų surengtą koncertėlį tėveliams gegužės pabaigoje..
Paskutinę mokymosi savaitę surengėme tėvelių susirinkimą ir parodėme, ko išmokome per šiuos metus. Visa klasė dainavo prancūziškai, lietuviškai, padeklamavo eilėraštį apie mėnesius, vaidino spektakliuką apie sniego senį, kuris ieškojo išmintingų vaikų, ir ,žinoma, rado juos. Na, tai yra mus. Mokytoja L. Juzėnienė kalbėjo apie visų metų mūsų klasės darbą bei įteikė jau minėtus žodynėlius.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mūsų klasės teatriukas parodė pirmąjį savo vaidinimą „Rytas Žaliastogiuose“( ištrauka iš L. M. Montgomery romano „Anė iš Žaliastogių“). Klasės mergaitės padėjo šokti pagrindinei spektakliuko veikėjai smagų šokį.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad dalyvaujame "EMILE" projekte ir tikimės, kad kada nors laisvai kalbėsime prancūziškai ir šią kalbą tikrai panaudosime. Bet kad ir kaip mums patiktų prancūzų ar kokia kita kalba, vis tiek gimtoji – lietuvių - bus pati mieliausia ir mylimiausia širdžiai visą gyvenimą.
     
Lankytojai:2181
Reitingas: (37 vertintojai)
Sukūrimo data:06/03/10
Paskutinieji pakeitimai:06/03/10
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
patriotėAnonimas006/17/10
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį