ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 10 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Rugsėjo 1 – osios šventė
Su pirmais pageltusiais medžių lapais mus ir vėl pasveikino rugsėjo 1 – osios šventė. Pasibaigus vasaros atostogoms visi mokiniai sugužėjo į mokyklas. Baigėsi katino dienos... Vėl reikės prisiminti per vasarą pamirštas formules, taisykles, istorines datas. Visiems metai svarbūs: pirmokėliai rašys pirmąsias savo raideles, abiturientai ruošis egzaminams, na o likusieji stengsis vėl būti stropūs.
Mūsų gimnazijoje mokslo ir žinių dieną paminėjome tradiciškai – šventę pradėjome šventine literatūrine pamoka Laimės žiburio papėdėje. Sėkmės moksluose linkėjo Seimo narys A. Baura, gimanzijos direktorė R. Drūsienė ir Anykščių rajono meras S. Obelevičius. Šventėje dalyvavo ir mūsų gimnazijos svečiai iš Norvegijos Hedmark apskrities Trysil miesto mokyklos.
Vėliau visi moksleiviai sugužėjo į savo klases. Ten klasių auklėtojai linkėjo jiems gerų mokslo metų, draugiškumo ir visokeriopos sėkmės.
Mūsų svečiai norvegai labai žavėjosi ir stebėjosi švente, nes jų šalyje nieko panašaus nėra, ten rugsėjo pirmoji - įprasta diena.
Nors diena ir buvo šaltoka, bet šventė – labai nuoširdi ir šilta. Taigi, linkime visiems sėkmės moksluose, originalių idėjų ir pasiekimų įvairiausiose srityse.
Lankytojai:1817
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:09/01/10
Paskutinieji pakeitimai:09/05/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį