ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Svečiuose - garsus krepšininkas Sergejus Jovaiša
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Sergejus Jovaiša - lauktas 7b klasės svečias.
Rugsėjo 15 d. mūsų mokykloje svečiavosi garsiausias Anykščių sportininkas, krepšininkas Sergejus Jovaiša. Jis papasakojo apie savo sportinę karjerą.
O viskas prasidėjo nuo to, kad 5 klasėje kūno kultūros mokytoja pasiūlė jam lankyti krepšinio treniruotes pas trenerį Povilą Kugį. Iš pradžių būsimam krepšininkui treniruotės pasirodė nuobodžios, ir metus palankęs jis treniruotes metė, bet paskui vėl grįžo. Ir šįkart jau ilgam. Kaip sakė pats sportininkas - jo karjera truko daug metų. Nors krepšininkas išgarsėjo žaisdamas Kauno „Žalgirio" komandoje, labiausiai vertina pergales, iškovotas žaidžiant už Anykščius.
Žaisdamas krepšinį S. Jovaiša turėjo įvairių pravardžių: lietuvių žurnalistai vadino jį „gudriuoju lapinu“, po gerų rungtynių Prancūzijoje sportininkas gavo „misterio bum bum“ pravardę , dar buvo vadinamas „greitarankiu“, „senuku“... S. Jovaiša papasakojo vieną gan smagų nutikimą: kai su Kauno „Žalgiriu“ žaidė prieš Madrido „Real“ ir iškovojo pergalę, „Real“ varžovai Barselonoje taip džiaugėsi, kad tą naktį gimusiam kūdikiui davė Chuano la Pedro Jovaišos Ramito vardą.
Sportininkas kalbėjo ne tik apie krepšinį. Jis pabrėžė  mokymosi svarbą, nes ir jis pats labai gerai mokėsi mokykloje, baigė dvi aukštąsias:  Kauno politechnikos institute įgijo inžinieriaus ekonomisto, o Lietuvos kūno kultūros institute - kūno kultūros dėstytojo ir krepšinio trenerio išsilavinimą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Smagu gauti garsaus krepšininko autografą.
S. Jovaiša linkėjo mums atkakliai siekti savo tikslo, gerbti vieniems kitus.
Lankytojai:1800
Reitingas: (38 vertintojai)
Sukūrimo data:09/17/10
Paskutinieji pakeitimai:09/17/10
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
prijauciantisAnonimas009/18/10
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį