ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ekskursija Vilniuje
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Spalio 10 dieną, ryte, mes, 6a klasė, išvykome į Vilnių. Ryte spaudė šaltukas, bet vėliau oras buvo lyg užsakytas. Ko norėti, juk data taip pat ypatinga – 2010 – 10 – 10. Į Vilnių keliavome linksmai: autobuse dainavome, šnekučiavomės, svarstėme, ar įdomu bus pasiekus pagrindinį mūsų kelionės tikslą – Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą. Ten žiūrėsime baletą „Snieguolė ir septyni nykštukai“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Atvykę į Vilnių pirmiausia pasukome į senamiestį: vaikštinėjome Pilies gatve, uviversiteto kiemeliuose, matėme prezidentūrą ir prezidento kanceliariją... Senamiestyje kaip tik šurmuliavo sekmadieninė mugė, kurioje pamatėme daug įdomių ir gražių dalykų. Na, bet vis artėjo dvylikta valanda, kuomet prasidės baletas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Aplankę senamiestį grįžome atgal, prie Operos ir baleto teatro. Nors pastatas iš išorės ir ne toks įspūdingas, bet iš vidaus jis tiesiog... karališkas. Beveik visi mes buvome čia pirmą kartą, taigi mus tikrai žavėjo garsieji šviestuvai, rafinuotumas. Na o nosį kuteno karšto šokolado kvapas. Tikriausiai nebuvo tokių, kurie jo tą dieną neparagavo.
Baletas buvo linksmas, įdomus. Nors artistai nekalbėjo, bet jų judesiai ir orkestro muzika puikiai išreiškė emocijas ir jausmus. Tikriausiai nereikia pasakoti siužeto – juk visi žinome pasaką apie Snieguolę ir septynis nykštukus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Baletas buvo puikus ir nenuvylė mūsų. Autobuse grįžtant namo dainos nebeskambėjo, nes visi buvome tiesiog nusivarę nuo kojų, bet tas nuovargis buvo malonus. Tikriausiai dauguma ekskursantų naktį po išvykos sapnavo karštą šokoladą, nykštukus ir senas iškabas...
Lankytojai:3394
Reitingas: (13 vertintojai)
Sukūrimo data:10/12/10
Paskutinieji pakeitimai:10/16/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį