ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Gimnazijos jubiliejus
Šį penktadienį, spalio 15-ąją, mūsų gimnazija minėjo savo 90-metį. Anykščių kultūros centre susirinkusius biliūniečius ir jų svečius sveikino Lietuvos Seimo nariai Antanas Baura ir Vytautas Galvonas, Anykščių meras Sigutis Obelevičius ir rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Dičiūnaitė, Vilniaus anykštėnų bendrijos, rajono mokyklų, švietimo centro, L. ir S. Didžiulių bibliotekos, A. Baranausko ir A. Vienuolio – Žukausko memorialinio muziejaus, Anykščių ligoninės, kultūros centro atstovai, kalbėjo gimnazijos direktorė Regina Drūsienė, gimnazijos Garbės galerijos nariai: aktorė Dalia Michelevičiūtė, mados dizainerė Kristina Kruopienytė, teisininkas Ramūnas Gadliauskas, karininkas Arvydas Pleštys, vadovas Alvydas Bitinas, verslininkas Arvydas Strumskis, mokslininkas Virgaudas Puodžiukas, sveikino biliūnietė, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Toma Razmislavičiūtė, visus džiugino gimnazijos dainininkai, šokėjai, artistai.
Šventės vedėjai mokytoja Ona Jakimavičienė ir abiturientas Simas Rudokas gimnazijai skyrė gražiausius posmus ir lygino ją su baltaburiu laivu, kurį sėkmingai vairuoja kapitonė - gimnazijos direktorė. Direktorė Regina Drūsienė teigė, kad „tie, kuriems likimas leido pasijusti biliūniečiais, visada bus susieti amžinais bendrumo ir kitoniškumo saitais“, linkėjo, kad „naujasis gimnazijos istorijos puslapis nebūtų blogesnis už buvusįjį, kad gimnazijoje svarbiausias žmogus būtų mokinys, o jos siela – mokytojas“.
Gimnazijos Garbės galerijos nariai šiltus žodžius ir gėlių žiedus dovanojo savo buvusiems mokytojams, dabar jau senjorams – Vandai Rudokienei, Sofijai Pakalnienei, Antanui Vingriui, Kazimierui Gribuliui, Onai Skairienei, Valei Tutkuvienei, Aldonai Kuzmienei, Aldonai Daugilytei, Dalei Žemaitienei.
Šventės pabaigoje gimnazijos bendruomenės teatras vaidino nuotaikingą komediją „Vaikutis“, kurią režisavo Arvydas Navalinskas, o vaidino ne tik mokytojai Rasa Poškuvienė, Rita Vaitiekūnienė, Gintaras Ražanskas, Darius Mažeikis bei mokiniai Vaida Kymantaitė ir Aivaras Kazlauskas, bet ir pats režisierius ir net gimnazijos direktorė.  
Šventės ateina ir praeina. Norėtųsi, kad išsipildytų bent dalis išsakytų linkėjimų. Ypač  tų – apie šviesią gimnazijos ateitį ir ilgaamžiškumą...
Lankytojai:2021
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:10/16/10
Paskutinieji pakeitimai:10/16/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį