ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Įrašyti į tikrų gimnazistų gretas
Penktadienis, lapkričio penktoji. Nuaidėjus pirmosios pamokos skambučiui mokyklos fojė netilsta šurmulys. Tai mes, pirmokai gimnazistai - juk šiandien mūsų krikštynos!
Nepabūgę nei lietaus, nei šalčio, šypsodamiesi žygiuojame Jono Biliūno paminklo link. Čia pradėsime rytą literatūros pamoka. Ant rašytojo kapo degamos žvakės, padedamos gėlės, skaitomas Jono Biliūno kūrinys. Pamoką veda mokytoja Ona Jakimavičienė. Ji mums negaili daug gražių žodžių. Skambant gitaros ir fleitos duetui juntame, kaip plazda mūsų širdys ir viltys.
Pamokai einant į pabaigą, giedame gimnazijos himną, sugalvojame po patį karščiausią norą ir grįžtame į mokyklą, kur mūsų laukia.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vos spėjome išgerti po puodelį karštos arbatos, o antrokai gimnazistai jau ir čia. Viena pirmokų klasė kartu su jais keliavo laiku, kita buvo pagrobta piktų gydytojų, o trečioji pateko į vyrų juodais drabužiais rankas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ir ko tik mes nedarėme: daug mankštinomės, "žąsele" apėjome beveik visą mokyjklą... Negana to - visi gavome po pravardę.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Po visų išbandymų "kančių keliuose" atsipalaiduoti negalėjome, nes mūsų laukė oficialus šventinis vakaras, kurį mums surengė antrokai gimnazistai. Mes prisiekėme būti tikrais biliūniečiais, vėliau kiekviena klasė išradingai ir šmaikščiai prisistatė. Gavome daug įvairių užduočių, o klasių auklėtojos netgi repavo!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visą dieną netrūko šypsenų, nuoširdaus juoko, gausių aplodismentų... O mes, atlaikę visus išbandymus, galime drąsiai teigti - nuo šiol esame tikri gimnazistai!
Lankytojai:1895
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:11/08/10
Paskutinieji pakeitimai:11/08/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį