ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Tiesiog sužavėjo...
Lapkričio 17 – ąją mūsų gimnazijoje svečiavosi aktorius Raimundas Lukšas. Praėjusiais metais jis mums skaitė ištraukas iš A. de Sent Egziuperi „Mažojo princo“, ir mes likome sužavėti. Šį kartą aktorius jaunesnėms klasėms skaitė smagias ištraukas iš tikriausiai mylimiausios vaikų rašytojos Astridos Lindgren knygos „Emilis iš Lionebergos“, o vyresniųjų klasių mokiniai klausėsi ištraukų iš E. Hemingvėjaus apysakos „Senis ir jūra"...
Emilio gyvenimas labai smagus, juokingas, ir gerbiamas aktorius puikiai jį perteikė. Raimundas Lukšas ne tik skaitė ištraukas, bet ir smagiai bendravo su publika. Pabaigoje skaitymo aktorius sakė, jog mes tikriausiai stebimės, kaip mintinai išmokti tiek teksto. Jis paaiškino, kad tekstą reikia mokytis po truputį, o ne „iškalti“ viską iš karto.
Manau, jog aktorius puikiai atlieka savo darbą, nes ir jaunesnieji klausė net išsižioję, ausis ištempė ir vyresnieji. Tokio talento žmonių pasitaiko ne taip dažnai. Mokiniai, kurie matė pasirodymą, tikriausiai vienbalsiai galėtų pasakyti, jog šio aktoriaus darbas ir nuoširdumas verti dėmesio. Norėčiau jo sulaukti dar, dar, dar ir dar kartą.
Tą patį galėtų pasakyti visi, kurie aktoriaus klausėsi...
Lankytojai:1940
Reitingas: (21 vertintojai)
Sukūrimo data:11/18/10
Paskutinieji pakeitimai:11/19/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį