ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Žinių konkursas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Sausio 20 dieną mūsų gimnazijoje vyko 5 – 8 klasių Žinių konkursas. Jį organizavo eruditų būrelio nariai Emilija Musteikytė (2A), Lina Kaleinikovaitė (2A), Vaiga Zalatoriūtė (2A), Agnė Sabaliauskaitė (2A), Arijus Kulikauskas (2A), Eivinas Gailiūnas (2A), Mantvydas Verbickas (2A), Benita Kiliutė (1B) ir jų vadovė Almyra Sabaliauskaitė. Mokiniai dalyvavo gausiai – viktorina sulaukė 57 dalyvių. Jie susiskirstė į aštuonias „spalvotas“ komandas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kaip sakė renginio vedėjai Benita ir Arijus, klausimai nebuvo iš mokyklos vadovėlių. Pagal kūrybą, gyvenamąją vietą ar šūkius reikėjo įvardyti asmenybę, taip pat buvo geografinių užduočių ir klausimų apie gamtos pasaulį. Komandų atsakymus vertino komisija, kurią sudarė mūsų gimnazijos direktorės pavaduotoja Genovaitė Zabolevičienė, rajono švietimo skyriaus specialistė ir gimnazijos kuratorė Zita Vilkončienė, praėjusių metų Žinių konkurso komandos nugalėtojos narys Mantvydas Verbickas ir maloniai vadinama „eruditų motina“ – eruditų būrelio vadovė Almyra Sabaliauskaitė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Manau, kad komisija sulaukė ne tik paprasčiausiai teisingų, bet originalių ir net juokingų atsakymų. Galiu išduoti, kad mūsų komandos nariai, nežinodami, kuo ypatinga nuotraukoje pavaizduota kengūra (ji buvo albinosė), parašė: „Baltakailė kengūra. Liūdna kažkokia, gal ausis ne į tą pusę atsisukusi.“ Man buvo taip juokinga, kad rašant net ranka drebėjo iš juoko.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vis dėlto laimėjo violetinė komanda: Aurelijus Palevičius (7b), Toma Janulytė (8c), Brigita Grybaitė (8b), Martynas Apčinikovas (8a), Raminta Zlatkutė (5c), Kazimieras Kandratavičius (6a), Kristina Kukarevičiūtė (7b), Marija Veršulytė (6b).
Dėkojame organizatoriams už nuoširdų darbą. Renginys buvo labai smagus ir popietė nenuėjo veltui. Direktorė minėjo, kad tikriausiai Žinių viktorina taps mūsų gimnazijos tradiciniu renginiu. Kas žino, galbūt kitais metais viktorina pritrauks 100 dalyvių? O gal dar kitais metais ji taps tarpmokykline? O gal... Na, galime fantazuoti, kiek tik norime, o fantazijos gali pildytis.
Lankytojai:4297
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:01/23/11
Paskutinieji pakeitimai:01/23/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį