ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
"Proto kokteilis" - eruditų kovose
Vasario 17-ąją gimnazijos eruditų komanda, vadovaujama Almyros Sabaliauskaitės, dalyvavo konkurse „Ką žinai apie savo šalį?“ ir elektroninėje edvėje atliko testą, susijusį su mūsų šalies kultūra, tradicijomis, pilietiškumu. Iš viso Lietuvoje užsiregistravo 115 komandų, iš jų respublikinė komisija turėjo atrinkti 25 geriausias. Mūsų komanda, pasivadinusi „Proto kokteiliu“, per 25 minutes iš 40 pateiktų klausimų į 33 atsakė teisingai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Komandą „Proto kokteilis“ sudaro 2A klasės gimnazistai Lina Kaleinikovaitė, Emilija Musteikytė, Eivinas Gailiūnas, Mantvydas Verbickas, Arijus Kulikauskas ir jų kuratorė Almyra Sabaliauskaitė. Apie save jie kalba taip: „Mūsų tobulos komandos receptas: 2 blondinės Lina ir Emilija (apgaulingai taikios išvaizdos, bet iš tikrųjų aršios kovotojos), 1 svajotojas anarchistas Eivinas (niekad negali būti tikras, apie ką jis galvoja), 1 slaptas ginklas Mantvydas (nuspėja priešininkų veiksmus, kai kas galvoja, kad jis ekstrasensas), 1 Apolonas Arijus (grožio ir meno mylėtojas). P. S. Būtina, kad viską gerai sumaišytų ir „į vietą pastatytų“ komandos vadovė Almyra. Mūsų šūkis – kokteiliuką padarysim, jus iš proto išvarysim! Konkurse tikimės tik PERGALĖS!“ Beje, komandos nariai pergalę supranta plačiai – tai ir gautos žinios, ir naujos pažintys, ir teigiamos emocijos, ir azartas, ir patirtis bei netikėtumai.
Šiek tiek apie konkursą. Idėja gimė Latvijoje 2009 metais. Konkursas sulaukė didelio susidomėjimo – norą dalyvauti pareiškė 186 moksleivių komandos iš visos Latvijos. Paskatinti sėkmės, projekto iniciatoriai šiemet jį vykdo visose Baltijos šalyse. Šio konkurso tikslas, anot jo sumanytojų, - stiprinti ryšius tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos moksleivių, siekiant priminti pasauliui, kad Baltijos šalys buvo ir yra vieningos. Konkursas skatina Lietuvos moksleivius domėtis šalies istorijos, politikos, ekonomikos ir kultūros aktualijomis ir žinias panaudoti kūrybiškiausiais būdais, atliekant įvairias užduotis.  
Lankytojai:3193
Reitingas: (30 vertintojai)
Sukūrimo data:02/21/11
Paskutinieji pakeitimai:02/22/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį